JMSN na trzech koncertach w Polsce!

JMSN w Polsce
JMSN

Świetna wiadomość dla fanów muzyki r’n’b. JMSN wraca z nowym materiałem i zagra trzy koncerty w Polsce!

Album zatytułowany Velvet pojawi się we wrześniu, a pierwszy singiel Talk Is Cheap brzmi rewelacyjnie. Koncerty promujące wydawnictwo odbędą się we Wrocławiu, Warszawie oraz Krakowie.

15 listopada – Wrocław/Bezsenność
16 listopada – Warszawa/Niebo
17 listopada – Kraków/ZetPeTe

Początki kariery

Wokalista z Detroit współpracował z takimi gwiazdami jak Kendrick Lamar, Kaytranada czy The Game. Ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów, kilkanaście wideoklipów i rzeszę oddanych fanów. Wychował się w małym miasteczku Eastpointe w stanie Michigan. Muzyką zainteresował się już w wieku 10 lat, a dwa lata później grał utwory z repertuaru Jimiego Hendrixa. Później nastąpiły lata eksperymentów i poszukiwania własnego “ja”.

Dyskografia

W 2012 roku Christian Berishaj przyjął pseudonim JMSN, a także założył wytwórnię White Room Records, w której regularnie wydaje. Jego debiutancki krążek Priscilla z 2012 roku narobił sporo szumu w środowisku alternatywnego r’n’b, co zaowocowało propozycjami współpracy z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi artystami.

Kolejne albumy wychodziły niemal co roku, jednak duża częstotliwość w żadnym stopniu nie wpłynęła na jakość tych wydawnictw. Każdy kolejny krążek zbierał pozytywne recenzje oraz umacniał pozycję artysty na rynku. Prawdziwym przełomem w karierze JMSNa był JMSN (Blue Album). Płyta wydana 2014 roku wprowadziła go do pierwszej ligi ambitnego r’n’b. Na koncercie na pewno usłyszymy chociaż kilka utworów z tego albumu.

W 2017 roku ukazał się jego ostatni album zatytułowany Whatever Makes U Happy, wypełniony zmysłowym, przesiąkniętym erotyzmem r’n’b. Kariera JMSNa nabrała szybkiego tempa i jest on obecnie wymieniany w gronie najciekawszych głosów pokolenia.

Koncerty w Polsce

Występy Amerykanina dostarczają niesamowitych przeżyć – są mocno uduchowione, a wokalista uwodzi publikę zarówno swoim głosem, jak i szczerą sceniczną energią. Artysta występował w Polsce już kilkakrotnie, ale szczególnie dobrze wspominamy koncert na Alter Stage podczas Open’er Festival 2017 w Gdyni. Liczymy, że jesienne koncerty będą równie udane!