JESSIE WARE WRACA DO POLSKI

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów Jessie Ware. Artystka po raz kolejny odwiedzi nasz kraj. Tym razem zagra dwa koncerty – w Warszawie i Gdańsku. 

ULUBIENICA POLSKIEJ PUBLICZNOŚCI

Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT i Sapmhą oraz koncertom u boku Jacka Penate. Kolejne single zapowiadające debiutancką płytę Devotion cieszyły się ogromną popularnością. Serca polskiej publiczności podbiła swoim koncertem na Open’er Festival w Gdynii w 2012 roku. Od tego czasu jest częstym gościem w naszym kraju.

Wiele osób uważa, że artystka jest kobiecą odpowiedzią na sukcesy Jamesa Blake’a i Jamiego Woona. Do tej pory wydała 2 albumy. Debiutancka płyta potwierdziła jej unikalny talent do łączenia nowoczesnych brzmień ze świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i wyjątkowym głosem. Drugie wydawnictwo Tough Love to znakomite połączenie elektroniki, popu  i klasycznego R&B. Od czasu ostatnich występów w Polsce artystka została mamą i nagrała balladę Till the End promującą film Zanim się pojawiłeś (Me before you), a singiel Say You Love Me zyskał miliony odtworzeń na YouTube. Współpracowała również z Edem Sheeranem przy jego trzeciej płycie. Napisała wspólnie z nim utwór New Man oraz wystąpiła w chórkach do trzech utworów.

Jessie Ware wystąpi 26 lipca po raz pierwszy w Starym Maneżu w Gdańsku, a 27 lipca w klubie Palladium w Warszawie. Organizatorem koncertów jest Go Ahead.

BILETY

Bilety trafią do sprzedaży w dniu dzisiejszym, o godzinie 10:00. Będzie je można zakupić na stronach: go-ahead.pl, biletomat.pl, ebilet.pl,ticketpro.pl, ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego profilu Go Ahead na FB.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o