Jedyne takie koncerty w UK!

Jedyne takie koncerty w UK

To z pewnością jedyne takie koncerty w UK! Z radością przekazujemy wam informacje o dwóch koncertach, które odbędą się na Wyspach Brytyjskich – 24 i 25 listopada 2017, w Edynburgu i w Londynie.

Pod koniec listopada Transsexdisco oraz Romantycy Lekkich Obyczajów zawitają w Wielkiej Brytanii i zagrają dwa wyjątkowe koncerty.

RLO to zespół zdobywający ostatnio dużą popularność w kraju. W tym roku zostali zaproszeni przez Jurka Owsiaka na Przystanek Woodstock, gdzie zagrali jako gwiazda wieczoru dla wielotysięcznego, rozśpiewanego tłumu. Cechą charakterystyczną zespołu są autorskie teksty piosenek i barwna aranżacja utworów, różniąca się od płytowych wersji piosenek. RLO tworzą Damian Lange i Adam Miller, jednak koncerty grają w 4 – osobowym składzie. Mają na koncie 2 płyty wydane w największej alternatywnej wytwórni w Polsce – S.P.Records oraz zagranych ponad 100 koncertów.

TSD to rockowy zespół, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Założycielem jest Damian Lange, który jest autorem tekstów piosenek. Sławek Pietrzak, szef wytwórni S.P.Records, tak o nim mówi: “Jeżeli chodzi o teksty to Damian Lange może usiąść na jednej ławce z Kazikiem, Grabażem i Nosowską. Naturalnie każdy jest mistrzem w swojej własnej dyscyplinie”. Zespół w swoim stylu gry miesza ciężkie brzmienia z elektroniką, punkiem i popem. Ma na koncie 3 płyty wydane w wytwórni S.P.Records oraz zagranych ponad 300 koncertów.

Jedyne takie koncerty w UK

24 listopada 2017 – Edynburg, The Bongo Club

18:00 – Otwarcie bram
18:30 – Transsexdisco
20:15 – Niespodzianka
20:30 – Romantycy Lekkich Obyczajów
22:00 – Koniec

Bilety:
Przedsprzedaż £15
W dniu koncertu £20

25 listopada 2017 – Londyn, klub T.Chances

Zagrają:
Offensywa
Czapa
Romantycy Lekkich Obyczajów
Transsexdisco
Harmfool

Bilety:
Przedsprzedaż £12
W dniu koncertu £15

Szczegóły dotyczące koncertu w Londynie niebawem.

 

Organizatorem koncertów jest agencja Event Zone.