Jazz Band Młynarski-Masecki zagra w Toruniu

Jazz Band Młynarski-Masecki zagra w Toruniu
fot. Kobas Laska

Jesienna pogoda powoduje u nas co raz częstsze spadki nastroju. Na szczęście z pomocą przybywają artyści, którzy w tym okresie bardzo intensywnie koncertują. To dzięki nim możemy miło spędzać wieczory mimo niesprzyjającej aury na zewnątrz. Tym razem zachęcamy do spędzenia czasu przy muzyce pewnego zespołu jazzowego…

6 listopada odbędzie się kolejny koncert na Artus Festivalu w Toruniu. Wtorkowy wieczór będzie idealną okazją do przeniesienia się w czasie do czasów międzywojnia. Już o 20 sala Dworu Artusa wypełni się dźwiękami generowanymi przez Jazz Band Młynarski-Masecki.

Bilety w cenie 55/65 zł dostępne są na stronie organizatora oraz w kasie Dworu Artusa.

Jazz Band Młynarski-Masecki

Zespół jazzowy założył w 2017 roku Jan Emil Młynarski i Marcin Masecki. Jan śpiewa i gra na bandżoli, a Marcin gra na pianinie. Podczas koncertów na scenie towarzyszą mu Jerzy Rogiewicz (perkusja), Piotr Wróbel (suzafon), Tomasz Duda (saksofon, klarnet), Jarosław Bothur (saksofon, klarnet), Michał Fetler (saksofon, klarnet), Wiesław Wysocki (saksofon). W listopadzie 2017 roku ukazał się ich debiutancki album Noc w wielkim mieście. Album zawiera 8 utworów – znalazły się na nim w większości nieznane utwory swingowe oraz wyjątkowe tanga. Aranżacje Marcina oraz głos Janka tchnęły w całość nowego ducha i sprawiły iż muzyka ta stała się aktualna i użytkowa.

#wdworzedziejesie do końca listopada

Artus Festival ma w swojej ofercie jeszcze wiele ciekawych wydarzeń. Do końca listopada jest jeszcze szansa na wzięcie udziału w 6 koncertach, zagrają między innymi Marcelina i Hogni z Tęskno, spotkaniach oraz warsztatach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładną rozpiską tegorocznej edycji Artus Festivalu. Informacje oraz sprzedaż biletów można znaleźć na stronie organizatora.

Zachęcamy do obejrzenia naszej ostatniej galerii z koncertu Leskiego na Artus Festivalu.

Leski zachwycił toruńską publiczność [fotorelacja]