Jack White prezentuje kolejny singiel

Jeden z najbardziej kreatywnych muzyków współczesnego rocka – Jack White –  powraca z kolejnym hitem. Muzyk ponownie pokazuje, że potrafi jeszcze zaskoczyć.

Tym razem Jack White zaprezentował nam utwór „Ice Station Zebra” z nadchodzącej płyty „Boarding House Reach” (której premiera już jutro, 23 marca!). Piosenka zdecydowanie kontynuuje drogę poprzednich singli i ukazuje, że White na nowym wydawnictwie postanowił skupić się na eksperymentowaniu z muzyką. Jack tym razem nie ograniczył się jednak tylko do połączenia rock n’rolla z elektroniką. Dorzucił bowiem do tego jeszcze… rapowany wokal! W efekcie otrzymujemy dość ciekawe połączenie dwóch muzycznych światów, które ukazuje nam, że White nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w historii rewolucjonizowania muzyki. Zresztą, sami posłuchajcie!

Jack White w trasie!

Muzyk zapowiedział już wiosenno-letnią trasę, podczas której promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo. Tourne’e obejmuję między innymi amerykańskie kluby, festiwale oraz kilka europejskich placówek. Polski na liście niestety nie znajdziemy. Pozostaje więc mieć nadzieję, że Jack wraz z zespołem (do którego należą teraz: Carla Azar na perkusji, Dominic Davis na basie, Neal Evans na syntezatorach oraz Qiuncy McCracy na klawiszach) zjawi się w naszym kraju podczas kolejnych części trasy.

Tracklista i okładka:

Warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu zapoznać możemy się również z tracklistą oraz okładką płyty.

Na płycie znajdziemy następujące utwory:

 1. Connected by Love
 2. Why Walk a Dog?
 3. Corporation
 4. Abulia and Akrasia
 5. Hypermisophoniac
 6. Ice Station Zebra
 7. Over nad Over and Over
 8. Everything You’ve Ever Learned
 9. Respect Commander
 10. Ezmeralda Steals the Show
 11. Get in the Mind Shaft
 12. What’s Done Is Done
 13. Humoresque

Okładka prezentuje się następująco:

Okładka nadchodzącego wydawnictwa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o