Jack White na czterech koncertach w Polsce!

Jack White na czterech koncertach w Polsce
fot: Vibe Tickets
Były lider The White Stripes, a obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych muzyków sceny rockowej, Jack White, po raz kolejny powróci do Polski! I jakby tego było mało, gitarzysta zaplanował u nas aż cztery koncerty!

Muzyk poinformował bowiem za pośrednictwem swojego Facebooka, że już w październiku zaprezentuje się w czterech polskich miastach. 6 października White wystąpi w Gdyni, 7 w Poznaniu, 9 w Warszawie, a 10 października w Krakowie.  White wystąpi w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego albumu Boarding House Reach, a razem z nim na scenie zaprezentuje się cała plejada uzdolnionych muzyków (między innymi Carla Azar na perkusji i Neal Evans na syntezatorach).

Jack White – 4 koncerty w Polsce 

Organizacją koncertów zajmuje się Alter Art. Jeśli chodzi o koszt biletów, to w każdym z miast znaleźć możemy inne ceny. W Gdyni bilety zakupimy za 198, bądź 188 złotych, w Warszawie za 198, bądź 187 złotych, w Krakowie za 189 i 169 złotych, a w Poznaniu tylko i wyłącznie za 198 złotych. Subskrybenci Third Man Vault będą mogli zakupić wejściówki już 23 maja, natomiast oficjalna sprzedaż biletów rozpocznie się 25 maja o 10:00 na stronie internetowej Alter Art.

Jack White trasa 2018
fot: Facebook Alter Art
Gdzie jeszcze wystąpi Jack White?

Oprócz Polski, White’a podczas europejskiej trasy zobaczyć będziemy mogli rzecz jasna w wielu innych miastach. Poniżej zapoznać możecie się z całkowitą rozpiską trasy:

1 października – Moskwa , Rosja

3 października –  Ryga, Łotwa

4 października – Wilno, Litwa

6 października – Gdynia, Polska

7 października – Poznań, Polska

9 października – Warszawa, Poska

10 października – Kraków, Polska

12 października – Berlin, Niemcy

13 października – Monachium, Niemcy

14 października – Dortmund, Niemcy

16 października – Brighton, Wielka Brytania

17 października – Birmingham, Wielka Brytania

18 października – Hull, Wielka Brytania

20 października – Liverpool, Wielka Brytania

21 października – Edynburg, Szkocja

A jeśli jeszcze nie mieliście okazji do zapoznania się z nowym materiałem muzyka, to zachęcamy do przesłuchania Corportation i Ice Station Zebra z ostatniej płyty White’a!