Jack White dzieli się nowym utworem

Jack White prezentuje najnowszy utwór promujący nadchodzący album. Posłuchajcie Corporation!

Corporation to trzeci singiel zapowiadający płytę Boarding House Reach. Wcześniej poznaliśmy dwie nowe piosenki – Connected by Love oraz Respect Commander. Premiera krążka ma mieć miejsce już 23 marca 2018 roku! To pierwszy album artysty od czterech lat. Swoje ostatnie wydawnictwo Lazaretto Jack White wydał w 2014 roku. Płyta będzie efektem współpracy Jacka z wytwórnią Third Man Records, za to polskim dystrybutorem ma być Sonic Records.

Ostatnio muzyk wzbudził wiele kontrowersji, dzieląc się planami na wprowadzenie zakazu używania telefonów komórkowych na jego koncertach. Jak twierdzi, dokumentacją występów zajmują się przecież profesjonalni fotografowie, a dzięki takiej decyzji może uda się przywrócić ludzki charakter koncertów.

Mam poczucie marnowanego czasu, kiedy gram koncerty dla ludzi, którzy nie mogą nawet klaskać, bo w jednej ręce trzymają telefon, a w drugiej drinka – usprawiedliwia się Jack.

Przed Whitem kilka koncertów na dużych, amerykańskich festiwalach. Zobaczymy czy jego plan się sprawdzi. Tymczasem oczekujemy ogłoszeń dotyczących Europy, być może artysta wystąpi w Polsce? Pozostaje trzymać kciuki!

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o