Hozier zagrał w warszawskim Palladium [fotorelacja]

Hozier zagrał w warszawskim Palladium
fot. Beata Wencławek

Utalentowany Irlandczyk zagrał w warszawskim Klubie Palladium. Koncert w ramach promocji albumu Wasteland, Baby! odbył się 7 września.

Andrew Hozier-Byrne, irlandzki wokalista, gitarzysta, piosenkarz, autor tekstów, kompozytor i multiinstrumentalista, przyjechał do Polski 7 września. W Klubie Palladium zagrał przepiękny koncert promujący wydaną 1 marca 2019 roku płytę Wasteland, Baby!. Chociaż płyta nie spotkała się zawsze z przychylnymi opiniami, zarzucano jej monotonię, a o Hozierze można przeczytać, że nie wyszedł poza swoje ramy. Na koncercie jednak była energia i cała masa pozytywnych wibracji. Artysta zaprezentował się z jak najpiękniejszej strony, udowodnił swój talent i pokazał, że koncertowo potrafi sprostać wszelkim oczekiwaniom.

 

Zdjęcia wykonała Beata Wencławek

Hozier

Andrew Hozier-Byrne, szerszej publiczności znany jako Hozier, pochodzi z Irlandii. Urodził się 1990 roku. Jest wokalistą, multiinstrumentalistą, tekściarzem, autorem piosenek i kompozytorem. Jego debiutancki album, zatytułowany Hozier, ukazał się w 2014 roku. Utwory, które się na nim znalazły, utrzymane były w klimacie r’n’b czy popu. Były to hity Someone New, Work Song, From Eden, ale przede wszystkim nominowany do Grammy Take Me To Church. Artysta nagrał piosenkę Better Love do filmu Tarzan: Legenda, która okazała się wielkim sukcesem. Na nowy krążek Hozier kazał fanom czekać aż 5 lat i tak w 2019 roku ukazał się Wasteland Baby!.