H&M Loves Music z dużą dawką dobrej muzyki

H&M Loves Music z dużą dawką dobrej muzyki
fot. Asia Babiel

Dla tych, którzy chcieliby odpocząć przy dobrych dźwiękach, ale niekoniecznie wydawać fortunę i wyjeżdżać za miasto firma H&M przygotowała świetne wydarzenie!

H&M już od kilku lat tworzy muzyczną inicjatywę H&M Loves Music, która odbywa się w stolicy jeszcze przed wakacjami. Impreza ta jest idealnym wprowadzeniem do festiwalowego szaleństwa. Na przestrzeni lat wydarzenia H&M gromadziły coraz więcej miłośników muzyki. Nic dziwnego, ponieważ podczas tych kilku weekendów w Warszawie gromadzą się najciekawsi polscy artyści, prezentujący przeróżne gatunki – dla każdego coś dobrego! Odkąd istnieje H&M Loves Music na ich scenie mieli okazję wystąpić między innymi The Dumplings, Dawid Podsiadło, OSTR czy Reni Jusis.

H&M Loves Music z dużą dawką dobrej muzyki

Tegoroczne H&M Loves Music: Miasto Moje obejmuje 3 weekendy czerwca. Wszystkie występny odbędą się w przestrzeni zajezdni autobusowej przy ul. Redutowej 27 w Warszawie. 7 czerwca imprezę otworzą koncerty Bass Astral x Igo oraz Mroza. Następnie na scenie H&M wystąpią: JIMEK Symphonixx z gośćmi, Rosalie, Miuosh z projektem Kobiety, OSTR z Janem Serce i Miętą, Kortez, Barbara Wrońska, Bedoes, Solar, PlanBe. Całą serię koncertów zamkną dwie mocne postaci kobiece – Brodka i Natalia Przybysz.

Oprócz koncertów organizatorzy zadbali również o strefę dla żądnych smacznego jedzenia. Doznania kubkom smakowym zapewni Żarcie na kółkach. W strefie gastro będzie można również potupać do DJ setów, których organizacją zajął się Red Bull.

Dokładna rozpiska czerwcowych koncertów prezentuje się następująco:
7 czerwca: Bass Astral x Igo | Mrozu
8 czerwca: JIMEK Symphonixx + Goście specjalni | Rosalie
14 czerwca: Miuosh – Kobiety | OSTR + Jan Serce & Mięta
15 czerwca: Kortez | Barbara Wrońska
21 czerwca: Bedoes, Solar | PlanBe
22 czerwca: Brodka | Natalia Przybysz

Bilety – gdzie kupić?

Bilety w cenie 20 złotych dostępne są na stronie going oraz na bramce podczas wydarzenia. Zakupiony bilet pozwala na wejście na oba koncerty danego dnia i jest jednocześnie voucherem do wykorzystania w sieci sklepów H&M. Liczba biletów jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia z cyklu H&M Loves Music!