Hip Hop Fest Kraków – rozpiska imprezy

Hip-Hop Fest Kraków - rozpiska imprezy
fot. Facebook wydarzenia

Już w czwarty weekend lutego Kraków zmieni się po raz kolejny w stolicę polskiego rapu. W tutejszym Klubie Studio odbędzie się bowiem impreza Hip  Hop Fest, podczas której wystąpią jedni z najciekawszych przedstawicieli obecnej polskiej sceny rapowej.

Krakowski Hip Hop Fest odbędzie się już 22 lutego w Klubie Studio. Podczas imprezy na scenie zaprezentują się zarówno znane twarze polskiego rapu (Tymek, Paluch czy chociażby Kękę), ale także muzycy mniej znani na co dzień. (Joda, Trill Pem oraz Harm Franklin). Będzie to już druga edycja festiwalu, która odbędzie się w Krakowie.

Warto dodać, że po głównej imprezie będzie mieć miejsce także oficjalne afterparty! Dodatkowa impreza odbędzie się w klubie Prozak 2.0, a wszystkie osoby z opaskami, bądź biletami z festiwalu przez całą noc mają zapewniony darmowy wstęp. O oprawę muzyczną afterparty zadbają Vit, Dj Serio92 oraz DJ Gavor.

 

Organizatorami imprezy są wytwórnie FRESH N DOPE oraz noSleep.

Hip Hop Fest Kraków –  kto dokładnie wystąpi?

Jakiś czas temu poznaliśmy już także dokładną rozpiskę artystów, którzy zaprezentują się na krakowskiej imprezie. Podczas festiwalu wystąpią:

Hip Hop Fest Kraków – bilety, gdzie i za ile?

Wejściówki na imprezę zakupić możecie w dalszym ciągu za pośrednictwem między innymi portalu Ticketos.pl. Na chwilę obecną do wyboru są dwa rodzaje biletów – za wejściówkę na miejsce stojące zapłacicie 89 złotych. Koszt biletu na miejsca siedzące wynosi natomiast 119 złotych.