Gwiazdorski sylwester u Ozzy’ego Osbourne’a!

Gwiazdorski sylwester z Ozzym
Fot: Wikipedia
Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na tegorocznego sylwestra, to mamy dla Was propozycję nie odrzucenia! Czemu by nie spędzić tego magicznego wieczoru w bajecznym Los Angeles? I to w dodatku z Ozzym Osbournem i całą jego muzyczną świtą?

Gwiazdorski sylwester z Ozzym? Przyznać musicie, że pomysł brzmi wspaniale! Wokalista wpadł bowiem na pomysł, by 31 grudnia bieżącego roku urządzić w Los Angeles wielki koncert podczas którego razem z fanami przywita nowy rok. Show odbędzie się z okazji jedynego, tegorocznego wydania Ozzfestu i prócz pomysłodawcy na scenie zaprezentuje się wiele uznanych muzyków. Razem z Ozzym na scenie głównej wystąpią takie tuzy muzyki metalowej jak Rob Zombie, Marilyn Manson, Jonathan Davis, a także Body Count. Na drugiej scenie, tego wieczoru zaprezentują się natomiast Devildriver, Wendesday 13, oraz Zakk Wylde z swoim projektem Zakk Sabbath. Ozzy o całej inicjatywie wypowiada się w typowy dla siebie sposób: Zapytałem Sharon co mamy zamiar robić podczas tegorocznego sylwestra, a ona odpowiedziała, że “Wszystko rozpier******!“. Pomyślałem więc, że skoro w tym roku nie urządziliśmy Ozzfestu, to niech odbędzie się on sylwestra! Poniżej zapoznać możecie się z plakatem, który promuję tą gwiazdorską imprezę:

Gwiazdorski sylwester u Ozzy'ego!
Fot: materiały prasowe
Gwiazdorski sylwester u Ozzy’ego , bilety – gdzie i za ile?

Bilety na ten niesamowity wieczór zakupić możecie już między innymi za pośrednictwem amerykańskiego Ticketmastera, bądź strony amerykańskiego oddziału Livenation. Jeśli chodzi o ceny wejściówek, to najtańszy bilet kupić można za 50 dolarów.   Koszt najdroższych oscyluje natomiast w granicach  180 dolarów. Ale taki wieczór z całą pewnością jest wart każdej kwoty!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o