Ghost w Katowicach – kompendium wiedzy

Ghost w Polsce - kompendium wiedzy
fot. LiveNation

Już praktycznie w dniach odliczać możemy do kolejnego koncertu grupy Ghost w naszym kraju. Jeśli jeszcze nie wiecie, co wnieść można na teren hali, w której odbędzie się koncert lub na jakie utwory stawia obecnie podczas show ekipa Tobiasa Forge’a, to trafiliście bardzo dobrze! Wszystkie te informacje znajdziecie w poniższym tekście.

Ghost w Polsce – co można wnieść na koncert, a czego nie?

Jak to bywa w przypadku imprezy masowej, także i na koncercie grupy Ghost obowiązywać będzie ścisły regulamin określający wytyczne, co wnieść można do klubu, a czego nie. Informator LiveNation mówi, że na teren koncertu klubowego wnieść nie można między innymi: toreb większych od formatu A4, przedmiotów pirotechnicznych, broni, rac, petard, sprayów, farby, parasolek o ostrym zakończeniu, napojów w puszkach/szkle, butelkach plastikowych powyżej 0,5l, alkoholu, flag większych od wymiarów 1,5x2m, wskaźników laserowych, butów o metalowych zakończeniach oraz kamer, laptopów, ipadów, tabletów i selfie sticków. Wnieść można natomiast przykładowo: lornetki, telefony komórkowe, aparaty kompaktowe oraz butelki plastikowe do 0,5l z odkręconym korkiem.

Ghost w Polsce – rozpiska czasowa

Rozpiska czasowa wydarzenia prezentuje się następująco:

18:00 – Otwarcie bramek

18:30 – Tribulation

19:40 – All Them Witches

21:00 – Ghost

 

Ghost w Polsce – prawdopodobna setlista

Łatwo przewidzieć także można jakie utwory usłyszą fani podczas koncertu w Katowicach. Grupa Ghost stawia bowiem obecnie na sztywną setlistę, w której od początku trasy praktycznie nic się nie zmieniło. Prawdopodobnym zatem jest, że w Spodku wybrzmi poniższy zestaw utworów:

 1. Ashes
 2. Rats
 3. Absolution
 4. Faith
 5. Mary on a Cross
 6. Devil Church
 7. Cirice
 8. Miasma
 9. Ghuleh/Zombie Queen
 10. Helvetesfönster
 11. Spirit
 12. From the Pinnacle to the Pit
 13. Ritual
 14. Satan Prayer
 15. Year Zero
 16. He Is
 17. Mummy Dust
 18. Kiss the Go-Goat
 19. Dance Macabre

Bis:

 1. Square Hammer

Wszystkim wybierającym się na koncert życzymy dobrej zabawy!