Game Over Tour 2019 – COMA z ostatnim koncertem w Łodzi 17.12.2019 [zapowiedź]

Jeden z najbardziej kultowych polskich zespołów rockowych ogłosił zawieszenie działalności. Pochodząca z Łodzi Coma wyruszy w pożegnalną trasę koncertową – Game Over Tour 2019.

Rozpocznie się ona 16 listopada w krakowskim Klubie Studio. W swoim rodzinnym mieście Coma zagra w Klubie Wytwórnia w dwóch terminach. Ze względu na wyprzedany koncert w dniu 13 grudnia, zespół razem z klubem, postanowił zorganizować jeszcze jeden, dodatkowy koncert w Łodzi.

Coma w Klubie Wytwórnia – bilety

17 grudnia odbędzie się ostatni koncerty Comy. Bilety są już w sprzedaży na stronie Ekobilet. Zainteresowanie jest ogromne. I pula się wyprzedała. II pula jest w cenie 75 zł. / 85 zł. Klub poinformował nas, że należy śpieszyć z zakupem gdyż biletów z godziny na godzinę jest coraz mniej. Przypominamy również, że są to już ostatnie dostępne bilety na pożegnalną trasę zespołu.

Uważamy, że koniecznie trzeba być na tym koncercie gdyż będzie to wyjątkowa, historyczna chwila. Pożegnajmy godnie zespół dziękując im za te wszystkie lata twórczości.

Coma – historia zespołu

Coma to polski zespół rockowy, którego początki sięgają 1998 roku, kiedy to został założony w Łodzi przez gitarzystę Dominika Witczaka i perkusistę Tomasza Stasiaka. Podczas pierwszej próby zespołu powstały dwa utwory: Pasażer oraz Pokój bez widoków. Niedługo po tym grupa zaczęła koncertować i ruszyła w swoją pierwszą trasę. Szybko okazali się być strzałem w dziesiątkę i od razu podbili serca wielu ludzi, zyskując sobie rzeszę fanów. Spadam, Los cebula i krokodyle łzy, Leszek Żukowski, Daleka droga do domu, Na Pół czy też Sto tysięcy jednakowych miast to jedne z popularniejszych tytułów z twórczości Comy. Zespół przez lata działalności wydał siedem albumów studyjnych, z czego ostatni z nich – Sen o siedmiu szklankach – pochodzi z 2019 roku.

Obecnie w skład zespołu wchodzą: Piotr Rogucki (wokal), Dominik Witczak (gitara), Marcin Kobza (gitara), Rafał Matuszak (bas), Adam Marszałkowski (perkusja) i Paweł Cieślak (instrumenty klawiszowe).

Organizatorem trasy jest agencja Czarne Mleko.

Game Over Tour 2019 – COMA wyruszy w pożegnalną trasę