Game Over Tour 2019 – COMA wyruszy w pożegnalną trasę

Game Over - COMA
fot. facebook.com/Coma.rock.art

Jeden z najbardziej kultowych rockowych polskich zespołów postanawia zawiesić działalność. Pochodząca z Łodzi COMA wyruszy w trasę o dość smutnej nazwie Game Over Tour 2019.

Członkowie zespołu COMA, który od dwudziestu jeden odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej, postanowili zawiesić działalność. Z tej okazji została zorganizowana Game Over Tour 2019, która rozpocznie się 16 listopada w krakowskim Klubie Studio.

16 listopada – Kraków – Studio
21 listopada – Toruń – Jordanki
23 listopada – Wrocław – A2
28 listopada – Warszawa – Stodoła
1 grudnia – Lublin – CSK
5 grudnia – Katowice – Miasto Ogrodów
7 grudnia – Gdańsk – B90
13 grudnia – Łódź – Wytwórnia
14 grudnia – Poznań – Food Hall
15 grudnia – Poznań – Food Hall

O swojej decyzji COMA poinformowała fanów poprzez facebooka. W poście został umieszczony teledyck do utworu Pożegnanie z Bajką, który znalazł się na ich ostatniej płycie – Sen o Siedmiu Szklankach. Jest to niezwykle szokująca wiadomość dla wszystkich wielbicieli łódzkiej formacji. W oświadczeniu przeczytamy:

Drodzy
Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności.
Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas.
Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu –  tej jesieni zagramy trasę “GAME OVER” .
Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: “Pożegnanie z Bajką”  z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi @Ralphkaminski
Utwór  pochodzi z albumu “Sen o Siedmiu Szklankach”, a możecie go obejrzeć tu https://youtu.be/5fScJWyaBUo

Coma”

Zespół COMA został założony w 1998 roku w Łodzi. Obecnie w jego skład wchodzą: Piotr Rogucki (wokal), Dominik Witczak (gitara), Marcin Kobza (gitara), Rafał Matuszak (bas), Adam Marszałkowski (perkusja) i Paweł Cieślak (instrumenty klawiszowe). Pierwsze wyjście z mroku (2004), ich debiutancka płyta, okazała się strzałem w dziesiątkę. Wraz z pojawianiem się kolejnych krążków, COMA zdobywała coraz większą ilość fanów. Na koncie mają jeszcze: Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków (2006), Hipertrofia (2008), Czerwony album (2011), 2005 YU55 (2016), Metal Ballads vol. 1 (2017) oraz najnowszee dzieło z 2019 roku – Sen o 7 szklankach. Są zdobywcami aż sześciu Fryderyków w kategorii Album Roku, Zespół Roku i Wokalista Roku.

Game Over Tour 2019
fot. facebook.com/Coma.rock.art

Organizatorem trasy jest agencja Czarne Mleko.