Fisz Emade Tworzywo zagrają Radar w Toruniu [zapowiedź]

Fisz Emade Tworzywo niedawno wydali nowy krążek, a co za tym idzie promują go też podczas trasy koncertowej. Już niedługo zagrają dla toruńskiej publiczności!

Fisz Emade Tworzywo – Toruń

Tych panów raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Bracia Waglewscy zaczęli być aktywni muzycznie prawdopodobnie już odkąd wydali z siebie pierwszy dźwięk. Pierwszą płytę – F3 – jako Fisz Emade Jako Tworzywo Sztuczne wydali w 2002 roku. W 2004 dwa albumy – Wielki Ciężki Słoń i Na rzywo w mózgu. Potem długa, bo aż 10-letnia przerwa i Mamut w 2014 roku. Od tamtego czasu Fisz Emade Tworzywo zdają się praktycznie nie odpoczywać – jak nie nowy album to trasa. Dwa lata później ukazały się nieco bardziej melodyjne Drony. 2018 rok był jak gdyby rokiem wspomnień, bo ukazał się album Numer 1 będący kompilacją utworów z czasów charakterystycznego stylu bla bla. No i tak doszliśmy do 2019 roku i kolejnego wydawnictwa. Album Radar miał swoją premierę 8 marca. Inspirowany latami 80. krążek w naszej recenzji został oceniony na maksymalną na naszej skali liczbę punktów! 

Fisz Emade Tworzywo zagrają Radar w Toruniu

Panowie zaczęli grać koncerty od lutego, jeszcze przed wydaniem Radaru. Oficjalnie jego promocję rozpoczął koncert w Gnieźnie, który odbył się w dzień premiery. Niedaleko od Gniezna, kilka przystanków trasy dalej przyszła pora na koncert w mieście Kopernika. Zespół pojawi się w Toruniu 29 marca w Klubie OdNowa. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 19.
Bilety w cenie 89zł dostępne są na stronie CoJestGrane.

Po toruńskim koncercie będzie jeszcze 8 szans, żeby złapać zespół podczas wiosennej promocji Radaru!

30.03 Szczecin | Klub Peron 5
31.03 Poznań | Tama
05.04 Włocławek | Centrum Kultury Browar B
06.04 Ostrów Wielkopolski | Ostrowskie Centrum Kultury
07.04 Kraków | Klub Forty Kleparz
12.04 Gdańsk | Stary Maneż
14.04 Warszawa | Palladium
26.04 Legnica | Legnickie Centrum Kultury

Fisz Emade Tworzywo zagrają Radar w Toruniu

W krążku jesteśmy zakochani, dlatego gorąco zachęcamy do wybrania się na któryś z punktów na trasie Fisz Emade Tworzywo! Zachęcamy również do śledzenia ich poczynań na ich facebookowym profilu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o