Festiwal Coachella w Kaliforni – jak się tam przenieść nie wychodząc z domu

Festiwal Coachella w Kaliforni przyciąga tłumy festiwalowiczów każdego roku. Wśród nich pojawiają się również gwiazdy światowego formatu (i wcale nie mówimy tu o występujących na scenach).

Nie od dzisiaj wiadomo, że festiwal Coachella w Kaliforni przyciąga tłumy ludzi z całego świata. Jest to impreaza, która rozpoczyna sezon festiwalowy. Tegoroczna edycja odbędzie się w dwa weekendy – 14-16 i 21-23 kwietnia. Line-up przedstawia się następująco:

Festiwal Coachella w Kaliforni
www.coachella.com

 

 

Trailer festiwalu wygląda bardzo zachęcająco

Jak być na Coachelli bez wychodzenia z domu?

Co roku organizatorzy festiwalu transmitują niektóre koncerty w jakości HD na ich oficjalnym profile na YouTubie. Na Coachella – YouTube są 3 kanały, aby można było oglądać koncerty z różnych scen. W tym roku, między innymi, będzie można obejrzeć i wysłuchać koncertów: Radiohead, Kendrick Lamar, Lady Gaga, Hans Zimmer (!), Lorde, The xx, Bon Iver, Future, ScHoolboy Q, DJ Khaled, New Order, Justice, Father John Misty, Mac DeMarco, Future Islands, Crystal Castles, DJ Shadow, Röyksopp, Gucci Mane, Sampha, Róisín Murphy, Warpaint, Local Natives, Bonobo, Moderat, Kaytranada, Car Seat Headrest, Little Dragon, Tycho, Whitney czy Preoccupations.

To tylko ułamek tego, co będzie dostępne na kanale YouTube. Tutaj pełna lista koncertów, które będzie można obejrzeć na żywo. Lista ta obowiązuje na pierwszy weekend – czyli na 14-16 kwietnia. W nawiasach podane są kanały. Pamiętajcie, że podane godziny są w czasie lokalnym, czyli w Standardowym Czasie Pacyfiku (PST). Zachęcam Was do śledzenia wydarzeń i oglądania koncertów. Można poczuć się tak, jakby się tam było. Za kilka dni przedstawimy Wam rozpiszkę transmisji na drugi festiwalowy weekend.

Życzymy niezapomnianych wrażeń!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here