Energetyzujący koncert Clock Machine w Krakowie [fotorelacja]

Clock Machine Kraków
fot. Tomasz Rogoziński

Clock Machine po serii koncertów w całej Polsce z wielką pompą zakończyli jesienną trasę koncertową w Krakowie. To był niesamowity wieczór – zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Clock Machine w Krakowie zaprezentowali mieszankę nowego, wcześniej nieprezentowanego materiału z wydanymi niedawno singlami i starszymi kawałkami. To był niesamowity miks rockowego grania z brzmieniem hip-hopu, synth popu czy soulu. Utwory z płyty Greatest Hits i Love to typowy hard-rock – świetnie wypadający na energetyzujących koncertach. Nowe dokonania zespołu to jednak skręt w stronę muzyki alternatywnej, gdzie typowe instrumentacje rockowe został zastąpione bogatymi aranżami z syntezatorami i większą ilością efektów.

Clock Machine w Klubie Studio

Zespół zaprezentował trzy single, wydane na przestrzenie ostatniego roku: So Slow, Sense of Space i najnowsze Prognozy. Poza nimi Clock Machine zagrali nowe kawałki, które znajdą się na nowej płycie. Były to raczej stonowane kompozycje w średnim. Jedna z nich przypominała nieco stylistycznie hip-hop. Płyta zapowiada się znakomicie!

Niesamowita przemiana

Rok temu w Zet Pe Te miałem przyjemność być na jednym z pierwszych koncertów Clock Machine po zmianie składu i powiem szczerze – było w porządku. Chłopaki postawili na zmianę stylu, ale pokazują niesamowitą dojrzałość. Widać wielkie ogranie sceniczne i to, jak zespół jest zgrany. Panowie są na prostej drodze na muzyczne szczyty!

Wywiad z chłopakami z Clock Machine

Przed samym koncertem miałem okazję porozmawiać z Konradem Niklem (bas) i Piotrem Wykurzem (perkusja) o inspiracjach, procesie twórczym i po prostu o nowym materiale. Pojawiły się także wątki kulinarne. Zobaczcie wywiad z Clock Machine!

Clock Machine – fotorelacja z koncertu w Krakowie

Zdjęcia wykonał Tomasz Rogoziński

Clock Machine – Prognozy