“Dzień Sheerio” – zlot fanów Eda Sheerana

Dzień Sheerio

Project Sheeran Poland 22 lipca 2017 roku organizuje polski zlot fanów Eda Sheerana, który nosi nazwę “Dzień Sheerio”.

Patronat nad wydarzeniem objęła wytwórnia Warner Music Polska, oto co mają nam do przekazania sami organizatorzy:

“Zapraszamy wszystkich fanów talentu tego wyjątkowego wokalisty i gitarzysty do klubokawiarni Grunt i Woda nad Wisłą w sobotę 22 lipca. Od godziny 13 do 18 w kawiarni przy bulwarze odbywać się będzie Dzień Sheerio – oficjalny zlot fanów brytyjskiego wokalisty i gitarzysty Eda Sheerana.

Sheeran jest jedną z największych gwiazd światowego popu. Bilety na jego przyszłoroczny koncert w Polsce wyprzedały się w ciągu godziny. Jednak dźwięki jego największych hitów usłyszymy wcześniej – podczas zlotu zaplanowane są m.in. 4 mini koncerty młodych artystów, którzy wystąpią z jego repertuarem. Nie zabraknie słynnego loopera, czyli urządzenia, które pozwala na nagrywanie na żywo kolejnych ścieżek utworu, dzięki czemu artysta występujący w pojedynkę na oczach słuchaczy tworzy wielowymiarowy podkład muzyczny.

Na wszystkich Sheerios (tak nazywają siebie fani Sheerana) czekać będą także inne atrakcje: konkursy z nagrodami płytowymi i książkowymi, turnieje wiedzy, prezentacja multimedialna o idolu czy stanowisko z wyzwaniami integracyjnymi. Na miejscu znajdzie się także to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli fandomowy merch – Project Sheeran Poland przygotował okolicznościowe kubki, przypinki i pocztówki. Rozdawane będą także zlotowe gazety i naklejki.

Zapowiada się świetna zabawa pełna muzyki, dlatego na zlocie nie może zabraknąć nie tylko fanów Eda Sheerana, ale także każdego, kto chciałby spędzić sobotę w jednej z najmilszych kawiarni nad Wisłą i zrozumieć fenomen skromnego chłopaka z gitarą, który jeszcze kilka lat temu grał na ulicach, a dziś zapełnia w pojedynkę największe stadiony na całym świecie.”

Dzień Sheerio

Istotne informacje:

  • Miejsce i godzina zlotu:

Warszawa, klubokawiarnia Grunt i Woda, bulwar Flotylli Wiślanej

Część oficjalna zlotu: godz. 13-18, Grunt i Woda

Część nieoficjalna: od godz.19, ognisko na praskim brzegu Wisły

  • Organizatorzy wydarzenia:

Project Sheeran Poland

https://www.facebook.com/projectsheeranpoland/

Klubokawiarnia Grunt i Woda

  • Partnerzy wydarzenia:

Warner Music Polska

Wydawnictwo Insignis – wydawca jedynej oficjalnej autobiografii Eda Sheerana „Graficzna podróż”

  • Osoba do kontaktu:

Project Sheeran Poland – Katarzyna Kowalska

dzień.sheerio@gmail.com

Tel. 665 732 531

Jeśli jesteście fanami Eda, to to wydarzenie nie może was ominąć!