Duff McKagan z nowym teledyskiem

Duff McKagan z nowym teledyskiem
fot. Kadr z teledysku

Basista Guns N’ Roses, Duff McKagan kontynuuje promocję swojego niedawno wydanego solowego albumu. Tym razem poprzez teledysk do utworu Cold Outside, w którym muzyk poruszył problem coraz większej bezdomności w Stanach Zjednoczonych.

Teledysk do Cold Outside opublikowany został w dniu Święta Dobroczynności. Wideo powstało z myślą o wsparciu charytatywnej organizacji Union Gospel Mission, która na co dzień funkcjonuje w rodzinnym mieście muzyka – amerykańskim Seattle.

Sam Duff w oficjalnym oświadczeniu ustosunkował się do zjawiska bezdomności:

“We wczesnych latach kariery byłem w podobnej sytuacji, więc wiem jak to jest nie mieć dookoła siebie nikogo, kto czasami wyciągnie do ciebie pomocną dłoń i pomoże ci stanąć na własnych nogach. Zdaję sobie sprawę, że wiele ludzi także dostrzega osoby będące w potrzebie i wierzę, że jeśli się zjednoczymy, to będziemy w stanie to zmienić”

Przypomnijmy, że Duff McKagan niedawno wystąpił w Polsce

Muzyk zawitał do naszego kraju 22 sierpnia podczas europejskiej odnogi trasy promującej krążek Tenderness. Podczas koncertu Duff zaprezentował zebranej w warszawskiej Stodole publiczności setlistę, w której znaleźć można było zarówno jego solowe kawałki, jak też i kilka coverów. Nie zabrakło rzecz jasna utworów Guns N’ Roses!

Duff McKagan oraz Guns N’ Roses już w 2020 roku wystąpią w Polsce!

Warto dodać, że już w przyszłym roku Duff wraz z Gunsami ponownie wpadnie do Polski! Grupa zawita do naszego kraju w ramach letniej europejskiej trasy koncertowej. Show będzie miało miejsce 17 czerwca 2020 roku i odbędzie się na warszawskim Stadionie Narodowym. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 18 grudnia bieżącego roku. Ceny na warszawski koncert prezentują się następująco:

  • V kategoria miejsc na trybunach – 165 złotych
  • IV kategoria miejsc na trybunach – 220 złotych
  • III kategoria miejsc na trybunach – 275 złotych
  • II kategoria miejsc na trybunach – 385 złotych
  • I kategoria miejsc na trybunach – 449 złotych
  • Miejsca stojące – 349 złotych
  • Miejsca stojące z wcześniejszym wejściem na stadion – 549 złotych