Dream Theater powrócą do Polski w lutym 2020!

Dream Theater powrócą do Polski w lutym 2020!
fot. Facebook Dream Theater

Dream Theater nie jest zdecydowanie zespołem, który każe swoim polskim fanom czekać długo na kolejne koncerty naszym kraju. Grupa niedawno co wystąpiła bowiem podczas tegorocznej odsłony festiwalu Prog In Park (występ miał miejsce 13 lipca), a już ogłosiła kolejny koncert w naszym kraju!

Dream Theater do Polski powrócą już 16 lutego 2020.  Koncert odbędzie się we wrocławskiej Hali Orbita. Grupa zahaczy o Polskę w ramach części drugiej specjalnej trasy koncertowej The Distance Over Time Tour, podczas której zespół promuje swoje ostatnie wydawnictwo. Krążek Distance Over Time światło dzienne ujrzał w lutym bieżącego roku i jest czternastym dziełem w historii Dream Theater. Warto także dodać, że grupa świętuje obecnie 20-lecie wypuszczenia na  świat albumu Metropolis Pt.2: Scenes from a Memory. Z tejże okazji, kapela na bieżącej trasie wykonuje krążek w całości. W oficjalnym oświadczeniu zespołu, które reklamuje trasę przeczytać możemy, że:

“Dla tych, którzy przeżyli premierę Scenes From A Memory dwadzieścia lat temu będzie to nie tylko okazja na przeżycie wspomnień, ale także na przeżycie tego materiału w kompletnie nowym świetle – w takim jakim zakładaliśmy od samego początku. Nasze wizualizacje zostały urozmaicone o animowane sceny, które podczas całego koncertu ukazywać będą bohaterów piosenek oraz ich historię. Natomiast dla tych, których dwadzieścia lat temu nie byli jeszcze na świecie, bądź byli jeszcze za młodzi, będzie to świeża okazja, by doświadczyć całości materiału z Scenes… po raz pierwszy w historii. My nie możemy się już doczekać!”

Organizatorem wydarzenia jest KnockOutProductions.

Bilety na wrocławski koncert Dream Theater

Wejściówki na przyszłoroczny koncert grupy zakupić można już między innymi w oficjalnym sklepie organizatora. Ceny biletów na chwile obecną prezentują się następująco:

Miejsca stojące – 249 złotych

Miejsca siedzące- od 179 złotych (I Kategoria) do 299 złotych (III Kategoria)

Gdzie jeszcze zawita Dream Theater?

Podczas przyszłorocznej trasy Dream Theater oprócz Polski odwiedzi jeszcze kilkanaście innych europejskich państw. Na liście znaleźć możemy między innymi Szwecję, Niemcy, Szwajcarię, Wielką Brytanię, czy chociażby Hiszpanię. Dokładna rozpiska tournée  prezentuje się następująco:

Rozpiska zbliżajacej się trasy Dream Theater
fot. Facebook kapeli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here