Dni Tychów 2019 – rozpiska imprezy

Dni Tychów 2019 - rozpiska imprezy
Fot:tychy24.net

Mieszkańcy Tychów ostatnimi czasy nie mogą narzekać na nudę jeśli chodzi o imprezy muzyczne. W przeciągu kilku poprzednich miesięcy w Tychach wystąpiły takie gwiazdy jak Muniek Staszczyk, Nocny Kochanek, czy chociażby Percival Schuttenbach. Koncertowo szykują się także ostatnie dwa dni czerwca. Wtedy to odbędą się bowiem tegoroczne Dni Tychów. Sprawdźcie jak wygląda harmonogram imprezy!

Dni Tychów 2019

W tym roku święto miasta odbędzie się 29, oraz 30 czerwca. Koncerty będą miały miejsce na placu pod tyską żyrafą, a na scenie zaprezentuje się kilka gwiazd i laureaci konkursu Dla Tych Zagrają. Rozpiska koncertów na te dwa dni prezentuje się następująco:

Dni Tychów Dzień I (29 czerwca, sobota)

Marcelina

Laureat przeglądu Dla Tych Zagrają

Mikromusic

Bitamina

Dni Tychów  Dzień II (30 czerwca, niedziela)

Teatr

OldBreakout

Laureat przeglądu Dla Tych Zagrają

Pan Pozor Orkiestra

Katarzyna Nosowska

Warto wspomnieć, że to już kolejny rok, podczas którego Tychy rozpieszczają swoich mieszkańców pod miastowego święta. Rok temu, na scenie zaprezentowali się tacy wykonawcy jak Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, LemON oraz Sylwia Grzeszczak. Miasto trzyma więc poziom!

Dodać trzeba także, że rzecz jasna pod żyrafą znajdziemy również kilka foodtrucków, budki  z napojami, oraz przeróżne namioty z innymi atrakcjami.

Wstęp na Dni Tychów rzecz jasna całkowicie darmowy! Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych!