Dizzy Reed prezentuje kolejny teledysk z nowej płyty

Dizzy Reed prezentuje kolejny teledysk z nowej płyty
fot. The Industry Observer

Ostatnimi czasy fani Guns N’Roses mają prawdziwy raj jeśli chodzi o aktywność muzyków z ich ulubionego zespołu. Przykładowo – Slash i Duff McKagan koncertują promując swoje najnowsze krążki, a Ron “Bumblefoot” Thal i Matt Sorum udzielają się w nowych supergrupach. (kolejno –  Sons Of Apollo i Deadland Ritual) Nie próżnuje także klawiszowiec grupy, Dizzy Reed, który kontynuuje promocję swojego wydanego w zeszłym roku albumu.

Dizzy Reed tym razem postawił na opublikowanie wideo do singla Forgotten Cases. Jest to już to drugi utwór z płyty Rock’ N Roll Ain’t Easy, który doczekał się swojego własnego teledysku. Co ciekawe, wideo do utworu zrealizowane jest całkowicie w koncepcji kreskówkowej. Przypomnijmy, że pierwszy debiutancki album Dizzy’ego miał premierę w lutym 2018 roku. Oprócz klawiszowca Guns N’ Roses, na płycie usłyszeć możemy także partie Richarda Fortusa, Mike’a Dupke’a, Mike’a Dudy’ego, Cheali Johnsona, Dela Jamesa i Ricky’ego Warwicka.

Debiutancka płyta Dizzy’ego Reeda – tracklista i okładka

Na najnowszej płycie muzyka znaleźć możemy dwanaście utrzymanych w rockowym stylu piosenek. Poniżej zapoznać możecie się z kompletną rozpiską tracklisty krążka:

 1. This Don’t Look Like Vegas
 2. Mother Theresa
 3. Cheers 2 R Oblivion
 4. Fragile Water
 5. Dirty Bomb
 6. Mystery in Exile
 7. I Celebrate
 8. Understanding
 9. Crestfallen
 10. Forgotten Cases
 11. Reperations
 12. Rock N’Roll Ain’t Easy

oraz okładką jaka zdobi najnowsze wydawnictwo muzyka Guns N’ Roses.

Dizzy Reed - okładka najnowszej płyty
fot. Facebook muzyka
Duff McKagan w Polsce

Warto dodać także, że już podczas tegorocznego lata, do Polski zawita jeden z kumpli Dizzy’ego – Duff McKagan! Basista Gunsów wystąpi w naszym kraju 22 sierpnia podczas trasy koncertowej promującej jego najnowszy krążek. Razem z nim na scenie zaprezentują się między innymi Shooter Jenings, Jamie Douglas oraz Aubrey Richmond. Koncert odbędzie się w warszawskiej Stodole. Bilety na show zakupić możecie między innymi za pośrednictwem oficjalnej strony Livenation. Ceny wejściówek prezentują się następująco: 125 złotych – miejsca stojące, 150 złotych – miejsca siedzące.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o