Deep Purple wystąpią w Polsce!

Deep Purple
Fot: Blabbermouth.net
Od lat mówi się o ich planowanym przejściu na emeryturę, ale Ianowi Gillanowi i jego kolegom najwidoczniej nie spieszno do zakończenie muzycznej kariery. Legendarni weterani brytyjskiej sceny rocka po raz kolejny zawitają do naszego kraju. Deep Purple powracają do Polski!

Muzycy z Deep Purple tym razem zaprezentują się polskiej publiczności w Krakowie. Grupa wystąpi bowiem 3 grudnia bieżącego roku w tamtejszej Tauron Arenie. Co ciekawe, na chwile obecną kapela nie ma zaplanowanych żadnych innych koncertów na zimę 2019. Być może polski koncert będzie jedyną okazją, by zobaczyć Purpli na żywo w tym okresie czasu? Przekonamy się z całą pewnością na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy. Organizatorem koncertu jest wytwórnia MetalMindProductions. Dyskografię zespołu na dzień dzisiejszy zamyka album Infite z 2017 roku.

Deep Purple w Polsce – bilety

Wejściówki na koncert zespołu zamówić możecie już między innymi za pośrednictwem takich portali jak eBilet.pl , oraz Eventim.pl.

Obecnie, wejściówki znajdziecie w następujących cenach:

Płyta – 210 złotych

Golden Circle – 350 złotych

Siedzące kat. 1 – 295 złotych

Siedzące kat. 2 – 250 złotych

Siedzące kat.3 – 190 złotych

Możliwe będzie także zakupienie biletu w dniu koncertu, jednak cena każdej z kategorii wzrośnie wtedy o 20 złotych.

Deep Purple – kim są?

Deep Purple to jedni z pionierów brytyjskiej sceny muzyki rockowej, których początki działalności datować można na 1968 rok. Grupa pochwalić może się, że na swoim koncie ma dwadzieścia albumów długogrających, oraz trzema EP-kami. Obecnie w składzie zespołu znajdziemy: Iana Gillana (wokal i harmonijka), Iana Paice’a (perkusja), Rogera Glovera (gitara basowa), Steve’a Morse’a (gitara) i Dona Airey’a (instrumenty klawiszowe). Jeśli chodzi natomiast o największe hity Purpli, no to cóż, niech rzuci kamieniem ten kto nie zna Smoke on the Water, albo Higway Star! W Krakowie szykuje się zatem święto dla każdego fana muzyki rockowej!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o