Dawid Podsiadło wyrusza w trasę!

Dawid Podsiadło wyrusza w trasę

6 czerwca 2018 roku światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Dawida Podsiadło. Podczas tych kilku dni, utwór Małomiasteczkowy, na You Tube, obejrzano ponad 2 miliony razy! Singiel ten zapowiada trzeci studyjny album artysty.

Małomiasteczkowa trasa

W 2016 rok, muzyk, postanowił zawiesić swoją działalność. Mimo zapowiadanej rocznej przerwy, urlop nieco się przedłużył… Ale wreszcie, po trwającej prawie dwa lata przerwie, tej jesieni Dawid Podsiadło wyrusza w trasę koncertową! Ponadto, również jesienią, swoją premierę będzie miał trzeci, studyjny album artysty. Małomiasteczkowa trasa rozpocznie się 27 października 2018 roku i obejmie 5 miast, będą to: Katowice, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i Warszawa.

Dawid Podsiadło wyrusza w trasę

Wszystkie szczegóły dotyczące trasy koncertowej oraz biletów zostaną ogłoszone w piątek o 12:00 na fanpage’u Dawida Podsiadło. Zachęcamy do śledzenia informacji i przypominamy, że podczas ostatniej trasy koncertowej, bilety rozeszły się niemalże natychmiastowo!

Inne projekty

Podczas przerwy od koncertowania, Dawid Podsiadło, tworzył materiał nie tylko na kolejny krążek ale też współpracował z wieloma polskimi artystami, między innymi z raperem Ten Typ Mes, Sokołem czy z zespołem Bitamina z którym połączył siły i wspólnie stworzyli składankę Heartbreaks & Promises.

Zanim jednak Podsiadło ruszy z solową trasą, będzie można zobaczyć go na koncertach Męskiego Grania, gdzie wraz z Kortezem i Krzysztofem Zalewskim współtworzy orkiestrę tegorocznej edycji. Będzie to jego drugi udział w tym projekcie, w 2014 roku współtworzył singiel zatytułowany Elektryczny. Oprócz tego artysta pojawi się także na Open’er Festival.

Kariera

Dawid Podsiadło swoje pierwsze występy na żywo miał już w wieku dziesięciu lat. W 2010 roku powstał zespół Curly Heads, gdzie pełnił rolę wokalisty – w składzie Oskar Bała (gitara), Tomasz Szuliński (gitara), Tomasz Skuta (gitara basowa) oraz Damian Lis (perkusja). W 2012 roku, wziął udział w drugiej edycji X Factor, dotarł do finału gdzie wykonał piosenkę U2 i został jej laureatem. Na swoim koncie ma aktualnie dwie płyty Comfort and Happiness z 2013, Annoyance and Disappointment z 2015.

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o