Daniel Cavanagh wystąpi w Poznaniu

Daniel Cavanagh wystąpi w Poznaniu

Członek zespołu Anathema, Daniel Cavanagh, wystąpi w Poznaniu! Sprawdźcie wszystkie szczegóły tego wydarzenia.

W 2017 artysta wydał swój solowy album zatytułowany Monochromektóry okazał się wielkim sukcesem. Po tym wydarzeniu ruszył z trasą The Monochrome Tour i pierwszą część 2018 spędził koncertując po całym świecie. Na przełomie jesieni i zimy Cavanagh postanowił wznowić tournée i odwiedzić miejsca, w których nie wystąpił podczas poprzedniej części trasy.

Daniel Cavanagh w Poznaniu

Koncert odbędzie się 1 grudnia 2018 roku w klubie Blue Note. Organizatorem jest PW Events. Podczas tego wspaniałego wydarzenia usłyszymy eklektyczną mieszankę solowego materiału, wiele utworów Anathemy i kilka niespodzianek, a wszystko to w dość kameralnej oprawie, która doskonale pasuje do jesiennego nastroju.

Bilety dostępne są w cenach:
  • 50 zł – PW Events
  • 55 zł – Ticketclub, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Ticketmaster, CIM, Rock Long Luck, Blue Note
  • 60 zł – w dniu koncertu
  • 65 zł – miejsca siedzące Eventim, Ebilet, Biletomat.pl
Piosenkarz wraz z ogłoszeniem koncertów, wydał oświadczenie, w którym usprawiedliwił wcześniej odwołane koncerty w naszym kraju:

Polsko, serdecznie przepraszam za odwołanie zimowych koncertów, niestety zachorowałem tuż przed wyruszeniem w trasę. Teraz jednak mogłem przesunąć terminy i zaplanować trzy koncerty w Waszym kraju, mam więc nadzieję zobaczyć się na nich z Wami wszystkimi! To będą wyjątkowe występy, w planach mam kilka starszych, bardzo rzadkich kawałków z repertuaru Anathemy.

Daniel Cavanagh

To pochodzący z Wielkiej Brytanii muzyk, wokalista i kompozytor. Wraz z braćmi Vincentem i Jamiem założył zespół Anathema. Równolegle z rozwojem grupy piosenkarz utrzymywał również karierę solową, będącą punktem wyjścia dla jego bardziej melodyjnego materiału akustycznego, który nie pasował do stylu Anathemy. Na swoim koncie ma on kilka solowych albumów, jednak największą sławą okrył się ostatni z nich – Monochrome. W swojej karierze ma też wiele występów gościnnych. W 2002 roku postanowił odejść z Anathemy i przyłączyć się do Antimatter, z którymi miał okazję już wcześniej współpracować. Debiut ten nie trwał jednak długo i Cavanagh wrócił do swojego wcześniejszego zespołu.


źródło: facebook.com/events/299741560623547

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o