Czerwiec 2019 w Klubie Underground

Czerwiec 2019 w Klubie Underground
Fot materiały prasowe

Fani muzyki czerwiec spędzają zazwyczaj na różnorakich festiwalach oraz imprezach plenerowych. Czy oznacza to, że kluby robią sobie wolne od wszelakich koncertów i wydarzeń? Otóż nie! A już na pewno nie tyski Underground, który na czerwiec przygotował niezwykle urozmaicony harmonogram!

1 czerwca 2019 – Karaoke Dzień Dziecka dla dużych dzieci

Czerwiec w Undergroundzie rozpocznie się iście śpiewająco. 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, w klubie odbędzie się bowiem karaoke, którego tematem przewodnim będą wszelakie piosenki z dzieciństwa! Organizatorzy zapowiedzieli już, że pojawią się między innymi utwory z Akademii Pana Kleksa, piosenki Fasolek oraz repertuaru Natalii Kukulskiej. Imprezę poprowadzi DJ Żółwik. Wstęp darmowy, stoliki rezerwować można za pośrednictwem infolinii klubu.

2 czerwca 2019 – Abelard Giza

Drugiego czerwca na scenie tyskiego klubu wystąpi jeden z najbardziej popularnych artystów polskiej sceny stand-upowej, Abelard Giza. Komik zaprezentuje na Śląsku swój najnowszy program Piniata, w którym jak przystało na Gizę nie brak dobrego humoru i celnych spostrzeżeń na temat otaczającego nas świata. W roli supportu wystąpi Bartosz Gajda z formacji Łowcy.B, który przedstawi publiczności swoje show 50 twarzy Gajdy. Wejściówki zakupić możecie już za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl.

8 czerwca 2019 – Tymon Tymański

Niecały miesiąc po udanym koncercie w Katowicach, na Śląsk powróci także Tymon Tymański, który już 8 czerwca wystąpi w Tychach. Muzyk zjawi się w Undergroundzie z okazji trasy koncertowej jego projektu Tymański/Ciechowski. Wokalista, podczas tego specjalnego tournée przedstawia swoje aranżacje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Bilety na koncert zakupić można już między innymi na portalu Ticketmaster. Cena pojedynczej wejściówki to 33 złote.

21 i 22 czerwca 2019 -Srogie Granie

W czerwcu, do Tychów powróci festiwal Srogie Granie, czyli święto dla wszystkich fanów  wszelakiej muzyki metalowej i rockowej. Imprezę oprócz tyskiego Undergroundu organizuje także firma Record oraz miejscowy zespół SROGO. Na chwilę obecną zapowiedziano już, że podczas festiwalu, na scenie zaprezentują się: Venflon, CochiseDaima, Silver Samurai, Double Blind, ZENEK oraz AVERSJA. Całość imprezy odbędzie się na tyskich Paprocanach. Wstęp darmowy!

28 czerwca 2019 – Paganda

Na sam koniec czerwca w Undergroundzie wystąpi grupa Marcina Gołki – Paganda. Kapela podczas tyskiego koncertu po raz pierwszy zaprezentuje się w nowym składzie personalnym. Pod koniec 2018 roku bowiem zespół opuściło aż czterech członków. Na chwilę obecną, nie poznaliśmy jeszcze personaliów nowych instrumentalistów, tak więc dla wszystkich fanów grupy szykuje się wielka niespodzianka. Wejście na koncert całkowicie za darmo!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o