Corrosion Of Conformity na specjalnym koncercie w Polsce

Corrosion Of Conformity na specjalnym koncercie w Polsce
Fot: www.loudersound.com

27 września 2019 swoje dwudzieste piąte urodziny obchodzić będzie album Deliverance grupy Corrosion Of Conformity. Album, który znany jest chyba wszystkim fanatykom stoner rocka. I z tej okazji, kapela Woody’ego Weathermana przyjedzie do Polski na specjalny koncert!

Corrosion Of Conformity wystąpi w naszym kraju już 7 lipca 2019 roku. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Proxima i biorąc pod uwagę okoliczności show, to spodziewać możemy się usłyszenia całości Deliverance na żywo. Warto wspomnieć, że przed gwiazdą wieczoru, w roli supportu zaprezentują się dwie polskie kapele – Only Sons oraz J. D. Overdrive. Organizatorem wydarzenia jest wytwórnia MetalMindProductions. Otwarcie klubu planowane jest na 19:00, a początek koncertów przewidywany jest na godzinę 20:00. W ramach umilenia oczekiwania na koncert dodatkowo polecamy jeszcze raz przesłuchać Deliverance w całości. Pomimo tego, że minęło tyle lat, dalej trzyma naprawdę dobry poziom!

Corrosion Of Conformity – bilety, gdzie i jak?

Wejściówki na lipcowy koncert zakupić można już między innymi za pośrednictwem takich portali jak eBilet oraz Eventim. Możliwy jest także zakup biletu kolekcjonerskiego w oficjalnym sklepie organizatora. Cena pojedynczego biletu to obecnie 90 złotych. W dniu koncertu natomiast bilety będzie można kupić za 110 złotych.

Corrosion Of Conformity – kim są?

Corrosion of Conformity to amerykańska kapela rodem z Północnej Karoliny, której początki sięgają do 1982 roku. Grupa w swoich brzmieniach łączy zazwyczaj dźwięki stoner-rocka oraz heavy-metalu. Kapela ma na swoim koncie dziesięć albumów studyjnych, cztery EP-ki oraz wiele udanych tras koncertowych. Obecnie ich dyskografię zamyka wydany w 2018 roku krążek No Cross No Crown. Ich największą wizytówką jest jednak album Deliverance, z którego single Albatross i Clean My Wound utrzymywały się na liście Bilboard Top 200 aż przez cztery miesiące. Grupa zaprezentuje się w Polsce w składzie: Woody Weatherman (gitara), Mike Dean (gitara basowa), Reed Mullin (perkusja) oraz Peeper Keenan (wokal i gitara).*

*Informacja bazujaca na materiałach prasowych

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o