Czy “Carpool Karaoke” z udziałem Linkin Parku ujrzy światło dzienne?

Carpool Karaoke z udziałem Linkin Parku

Chester Bennington przed swoją śmiercią razem z kolegami z zespołu zdążył nakręcić odcinek “Carpool Karaoke”. Nie wiadomo jednak, czy ujrzy on kiedykolwiek światło dzienne.

 

 

Z szacunku do rodziny wokalisty Linkin Park,  prowadzący show James Corden poinformował, że to rodzina muzyka zdecyduje, czy odcinek zostanie upubliczniony.

 -“Zapytamy rodzinę i osoby zaangażowane w realizację tego odcinka, co chcą, by z nim zrobić” – powiedział. – “Uważamy, że decyzja nie należy do nas. Będziemy delikatni i taktowni, a ja wysłucham wszelkich życzeń i sugestii. Inaczej tego nie można załatwić. Co stanie się z tym odcinkiem zależy wyłącznie od nich. Na razie jednak nawet nie myślimy, by zacząć rozmowy w tej sprawie. To wielka tragedia.”

“Carpool Karaoke” jest częścią talk show Jamesa Cordena, “The Late Late Show”. Idea programu jest prosta – James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki.

Z uwagi na popularność serii, zdecydowano się na gwiazdorski spin-off “Carpool Karaoke: The Series”. W każdym odcinku w roli gospodarza/szofera pojawia się inna sławna osoba. Linkin Park nakręcili swój odcinek z aktorem Kenem Jeongiem znanym z “Kac Vegas”.

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, popełnił samobójstwo 20 lipca. Miał 41 lat.

Zespół ma na koncie 50 milionów sprzedanych albumów, platynowe krążki w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów w serwisie YouTube z 5 miliardami odtworzeń. 15 czerwca zagrali w Tauron Arenie Kraków, promując wydany w maju 2017 roku longplay “One More Light”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here