Cannibal Corpse zagra koncert w Rudeboy Club

Cannibal Corpse
Cannibal Corpse, Waszyngton 2007

Cannibal Corpse, czyli death metalowa legenda przyjedzie do Polski w ramach promocji swojego najnowszego albumu Red Before Black.

Rudeboy Club w Bielsku Białej nie odpoczywa i zapowiada kolejny zaskakujący koncert. Tym razem będziemy mogli wsłuchać się w brzmienia jednego z najbardziej szanowanych zespołów na scenie ekstremalnej. Mowa tutaj o amerykańskiej grupie muzycznej Cannibal Corpse, wykonującej death metal.

Cannibal Corpse
Alex Webster i George Fisher podczas koncertu, 2010 r.

Cannibal Corpse w Bielsku-Białej!

Metalowa legenda podczas koncertu, który będzie miał miejsce 24.07.2018 (wtorek), będzie promować swój najnowszy album Red Before Black. Album ukazał się 3 listopada zeszłego roku nakładem Metal Blade Records. Zespół jest pierwszym wykonawcą z kręgu ekstremalnego metalu sprzedał do tej pory ponad 2 miliony płyt.

Przed koncertem publiczność rozgrzeją VOIDHANGER – zespół, który niedawno zagrał porywający koncert w stołecznej Progresji, supportując legendę black metalu, Abbatha, teraz zagra w Bielsku. Black metalowcy zaprezentują wydaną w tym roku płytę, która jest trzecim dziełem w ich dorobku – Dark Days Of The Sun. Przed główną gwiazdą zadba o nas również RAGEHAMMER. Zespół narodził się w 2012 roku w Krakowie i łączy czterech muzyków, którzy oszaleli na punkcie połączenia black metalu z thrashem.
Bilety na koncert w przedsprzedaży wyniosą 80 PLN, zaś w dniu koncertu zdobędziemy je za kwotę 90 PLN.

Źródło: Informacja prasowa