Bumblefoot wyruszy w październikową trasę

Bumblefoot wyruszy w październikową trasę
fot. Wikipedia

Ron Bumblefoot Thal po udanej wrześniowej trasie (w ramach której wystąpił między innymi dwukrotnie w Polsce) nie spoczywa na laurach i wyrusza od razu na kolejne koncerty! Tym razem, muzyk zawita do Stanów Zjednoczonych, RPA oraz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Bumblefoot na trasę powróci już 4 października koncertem w amerykańskim Neptune. Ostatni koncert tego krótkiego tournée odbędzie się natomiast 26 października w Johannesburgu. Po drodze, Ron wpadnie jeszcze między innymi do Nowego Jorku, Pittsburghu oraz Dubaju. Warto podkreślić, że trasa będzie zróżnicowana pod względem rodzaju show jakie muzyk będzie dawać w danych miastach. Na liście znajdziemy bowiem koncerty solowe, występy z zespołem oraz kliniki gitarowe połączone z jam session.

4 października –  Neptune, Stany Zjednoczone (występ solowy)

5 października – Atlantic City, Stany Zjednoczone (występ solowy)

6 października – Nowy Jork, Stany Zjednoczone (występ solowy)

10 października – Pittsburgh, Stany Zjednoczone (występ solowy)

11 października – Richmond, Stany Zjednoczone (występ solowy)

17-20 października – Dubaj, ZEA (gościnne występy podczas Soulspark Dubai Summit)

19 października – Dubaj, ZEA (występ z zespołem)

 20 października – Dubaj, ZEA (klinika gitarowa)

24 października – Cape Town, RPA (występ z zespołem)

25 października – Cape Town, RPA (klinika gitarowa)

26 października- Johannesburg, RPA (klinika gitarowa)

Bumblefoot już na początku października wyruszy w kolejną trasę!
fot. Facebook muzyka
Ron Bumblefoot Thal – kim jest?

A dla tych którzy Rona nie znają kilka słów wyjaśnienia mających na celu przybliżenie tej postaci. Ron Bumblefoot Thal to amerykański multiinstrumentalista znany głównie z gry w kapeli Guns N’ Roses, w której to składzie znajdował się pomiędzy 2006, a 2014 rokiem. Muzyk pochwalić może się także współtworzeniem supergrupy Art of Anarchy, koncertowaniem z Litą Ford i ośmioma solowymi krążkami. Obecnie, Ron jest członkiem grupy Sons Of Apollo (w skład której wchodzą także między innymi byli muzycy Dream Theater) oraz pełni funkcję koncertowego wokalisty oraz gitarzysty w progresywno-rockowej grupie Asia.