Broadway Exclusive na Głębockiej 66 w Warszawie [fotorelacja]

24 lutego 2018 roku Broadway Exclusive po raz pierwszy gościło na scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury na Głębockiej 66 w Warszawie.

Na koncert złożyła się klasyka amerykańskiego teatru muzycznego (West Side StoryNędznicyMiss SaigonUpiór w Operze), światowe hity muzyki filmowej (np. z filmów The Bodyguard, Skyfall) oraz przeboje ostatnich lat (np. z filmu La La Land).

Na jednej scenie znaleźli się niesamowicie uzdolnieni soliści – Natalia PiotrowskaPaulina JanczakPaulina GrochowskaMaciej Pawlak oraz Jakub Wocial (pomysłodawca i twórca Broadway Exclusive).

Utwory zabrzmiały w zupełnie nowych, pięknych aranżacjach dzięki współpracy z Janem Stokłosą. Były wykonane na żywo przez band pod jego kierownictwem, który wystąpił w składzie: Paulina Mastyło-Fałkiewicz, Justyna Milkiewicz, Agnieszka Zagroba-Klahs, Maciej Szczyciński i Błażej Gawliński.

Wszystkie utwory były połączone urzekającą choreografią Santiago Bello Labradora. Układy choreograficznie powstały na bazie dwóch stylów – Broadway oraz Contemporary. Perfekcyjnie wykonali je Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Santiago Bello, Patryk Gładyś. Całości dopełniało zjawiskowe światło za które odpowiedzialny był Tomasz Filipiak.

O moich wrażeniach z tego wydarzenia będziecie mogli przeczytać w osobnym artykule. Póki co zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Artykuł zawiera opinię autora.