Billie Eilish w Carpool Karaoke

billie eilish
youtube.com

Tym razem gościem popularnego programu Jamesa Cordena została amerykańska piosenkarka Billie Eilish.

W drodze do pracy Jamesowi Cordenowi towarzyszyła Billie Eilish oraz jej największe hity, które wykonali w przestrzeni samochodu prezentera. Wspólnie zaśpiewali Ocean Eyes, Bad Guy, All the good Girls Go To Hell i When The Party`s Over.

 

Niespodziewana wizyta

W trakcie programu, James zaproponował wizytę u Billie w domu. Piosenkarka na nią przystała. Okazało się, że artystka nie mieszka w luksusach niczym bogata celebrytka, a tak na prawdę wnętrza jej domu są skromne. Pokazuje nam przestrzeń, w której tworzy, spotykamy jej mamę, a także jej… zwierzątko. Okazuje się, że Eilish ma w domu tarantulę. Chętnie pokazuje ją Jamesowi, który nie jest zadowolony z tego spotkania.

billie eilish
youtube.com

Tylko karaoke?

Jak się okazuje program Jamesa nie służy tylko celom rozrywkowym. Dzięki niemu dowiadujemy się też ciekawostek o artystach, a także poznajemy ich życie od kuchni. Podczas Carpool Karaoke Billie chwali się też swoim talentem. Artystka świetnie gra na ukulele, co udowodniła grając utwór The BeatelsI Will. Zdradza, że nauczyła się go mając 6 lat, a w wieku 7 skomponowała swoją pierwszą piosenkę.

Billie rozmawia z Jamesem o tym jak spotkała Justina Biebera. Razem rapują wers Ludacrisa z hitu Biebera Baby. Jak się okazuje, znają go znakomicie na pamięć. Eilish podczas samochodowego karaoke zdradza Jamesowi, że piosenka Ocean Eyes zapewniła jej życie, które ma teraz. Utwór nagrywała w wieku 13 lat i od tego czasu codzienność artystki nie jest już taka sama.

Kim jest dziewczyna, o której media huczą?

Billie Eilish Pirate Baird O’Connell to 18-letnia piosenkarka, która wychowała się w Los Angeles. Billie mieszka z rodzicami psem i kotem ze schroniska oraz jej ulubioną tarantulą. Ma cztery lata starszego brata – Finneasa O’Connella.

Od dzieciństwa towarzyszył jej taniec – balet, hip hop, jazz i taniec współczesny. W wieku 13 lat doznała kontuzji stawu biodrowego i musiała pożegnać się z wielką karierą tancerki. Jak sama mówi, wtedy zaczął towarzyszyć jej smutek, który przełożył się na jej twórczość muzyczną.

Jej płyta Where We Fall Asleep Where Do We Go została nagrana w domu z pomocą brata Billie. Jest on również producentem całego krążka. Album otrzymał 11 nominacji do Grammy.