Bass Astral x Igo w Krakowie | 30.11

Bass Astral x Igo - It's Dark Tour
fot. Natalia Nazar

Bass Astral x Igo zwieńczą fenomenalną trasę It’s Dark Tour już w sobotę na krakowskiej Tauron Arenie. Są jeszcze bilety!

Bass Astral x Igo to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów polskiej muzyki elektronicznej. Duet z Krakowa wraca do swojego rodzinnego miasta, w którym jeszcze za czasów szkolnych zaczynali wspólnie karierę jako członkowie Clock Machine. Igor Walaszek (wokal) i Kuba Tracz (produkcja, bas, syntezatory) zaczęli eksperymentować i występować razem jako zespół prezentujący żywe electro, pełne szalonego tańca i improwizacji. Igor kontynuuje współpracę z macierzystym zespołem, a Kuba realizuje swój solowy projekt.

Bass Astral x Igo w Poznaniu, fot. Natalia Nazar

Na początku funkcjonowania BAXI panowie grali elektroniczne wersje kawałków Clock Machine. Potem przyszła pora na autorskie utwory i niesamowicie ciepło przyjęty koncert z gliwickiego Klubu Spirala. Duet w dorobku ma dwie studyjne płyty – Discobolus (2016) i Orell (2017) i szykuje się do wydania kolejnego krążka! Na wiosnę Bass Astral x Igo powrócili po ponad półrocznej przerwie. Panowie z miejsca wyprzedali większość koncertów i wypełnili największe sale klubowe i hale w największych miastach Polski. Finał trasy It’s Dark Tour już 30 listopada!

Bass Astral x Igo w Poznaniu fot. Natalia Nazar

Bass Astral x Igo w Krakowie

W tym roku Igor obok Katarzyny Nosowskiej, Tomasza Organka i Krzysztofa Zalewskiego został twarzą Męskiego Grania. Po sukcesach trasy Męskiego Grania przyszedł czas na jeszcze większy rozmach i wspaniałe odczucia audiowizualne. Duet tym razem zdecydował się na występy w największych obiektach w kraju. W Krakowie będzie to Tauron Arena, która od paru lat przyciąga do stolicy Małopolski największe zespoły na świecie (Tool, Kiss etc.). Koncerty opatrzone są wyjątkową oprawą świetlną i wideoklipami. Czego można się spodziewać po koncertach Bass Astral x Igo? Na pewno ogromnej ilości tańców, uniesień i poruszających duszę beatów i wokali Igo.

empikbilety.pl

Kto: Bass Astral x Igo

Gdzie: Tauron Arena, Lema 9, Kraków 

Kiedy: 30.11.2019 r. – 19:00

Bass Astral x Igo w Poznaniu 

Bass Astral x Igo z It’s Dark Tour w Poznaniu [fotorelacja]