Bass Astral x Igo Orchestra zagrali w Przeźmierowie [fotorelacja]

fot. Natalia Nazar
7 kwietnia Bass Astral x Igo Orchestra zagrali w podpoznańskim Przeźmierowie. Wszyscy chętni pięknych wrażeń zostali uraczeni wspaniałą muzyczną ucztą za sprawą Igora Walaszka i Kuby Tracza oraz towarzyszącej im orkiestrze.

Bass Astral x Igo to duet tworzący muzykę elektroniczną, który szturmem zdobywa polski rynek muzyczny. Bilety na koncerty duetu są wyprzedawane prawie za każdym razem, jest to prawdziwy fenomen polskiego electro.

W sobotni wieczór w Przeźmierowie można było usłyszeć coś całkowicie innego. Nie była to pierwsza tego typu trasa krakowskiego duetu, mimo to należy im się wielkie chapeau bas. Utwory zaaranżowano zupełnie odmiennie od tego, do czego przyzwyczajeni jesteśmy chodząc na standardowe koncerty – aranżacje utworów zostały zmienione na potrzebę rozszerzonego składu instrumentalnego. Efekt jest niesamowity dzięki 11-osobowego zespołu, w skład którego wchodzi kwartet smyczkowy i sekcja dęta, a trzon sekcji rytmicznej stanowią muzycy znani z Clock Machine i 9Kidneys. Takie zestawienie robi wrażenie.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z koncertu w Przeźmierowie.

 

Jeśli interesuje Cię temat Bass Astral x Igo, przeczytaj również relację z koncertu w Krakowie.

Bass Astral x Igo w Krakowie [RELACJA]