Bass Astral x Igo i Mrozu na H&M Loves Music w Warszawie!

Bass Astral x Igo
fot. materiały organizatora

Bass Astral x Igo po udanych koncertach po półrocznej przerwie przypomnieli fanom z całej Polskim, kto jest niekwestionowanym liderem sceny electro. Panowie po serii wyprzedanych występów i nabuzowani niesamowitą energią przyjadą do Warszawy. Zagrają 9 czerwca na festiwalowej scenie w zajezdni autobusowej na ulicy Redutowej 27!

Nowa odsłona koncertów Bass Astral x Igo jest prawdziwie kosmiczna

Wynika to z podrasowanych aranży z większą ilością “żywych” instrumentów, które obsługuje DJ i producent zespołu – Kuba Tracz (Bass Astral). Niesamowite są również nowe wizualizacje, światła i przede wszystkim lasery! Igor Walaszek jeszcze niedawno ździerał gardło na majówkowych koncertach Clock Machine, a teraz czeka go bliskie spotkanie z tysiącami fanów ze stolicy. Zobaczcie, jak wyglądał poznański, rekordowy pod względem frekwencji koncert Bass Astral x Igo w Poznaniu [fotorelacja].

Mrozu na H&M Loves Music

Mrozu zadebiutował w 2009 roku singlem i zarazem albumem pt. Miliony Monet. Utwór bardzo szybko podbił listy przebojów i przez parę był głównie kojarzony z muzyką pop.

Mrozu już dawno odszedł od swojego popowego wcielenia i skupił się na bardzo rock ‘n’ rollowym i tanecznym stylu połączonym z soulowymi aranżami. Jego rozbudowany band tworzy niesamowity klimat na koncertach, a sam wokalista pokazuje, że jest w gronie najlepszych piosenkarzy w Polsce. Album Aura ma szansę stać się albumem roku. Czekamy z niecierpliwością na koncert wrocławianina!

Bilet na jeden dzień koncertów kosztuje 20 zł i jest jednocześnie voucherem do wykorzystania w stacjonarnych sklepach H&M, przez cały czerwiec. Bilety dostępne w aplikacji Going. i na https://events.goingapp.pl/wydarzenie/2111990

Pozostałe wydarzenia z cyklu H&M Loves Music:

8.06 H&M Loves Music: JIMEK Symphonixx + Goście Specjalni | Rosalie.

14.06 H&M Loves Music: Miuosh – Kobiety. | OSTR + Jan Serce & Miętha

15.06 H&M Loves Music: Kortez | Barbara Wrońska

21.06 H&M Loves Music: Bedoes, Solar | PlanBe

22.06 H&M Loves Music: Brodka | Natalia Przybysz