Bad Wolves supportem Three Days Grace!

Bad Wolves w Polsce

Bad Wolves pojawią się w tym roku w Polsce aż dwukrotnie pod koniec października – we Wrocławiu oraz w Warszawie. Zespół zagra jako support Three Days Grace.

Bad Wolves powstało w 2017 roku. Na początku 2018 roku mieli wspólnie z Dolores O’Riordan stworzyć nową wersję nieśmiertelnego utworu Zombie z repertuaru The Cranberries – niestety wokalistka zmarła w dzień planowanego nagrania. Bad Wolves postanowiło wydać własną wersję utworu i stworzyć teledysk w hołdzie dla Dolores.

Zespół narodził się w Los Angeles, skład tworzą: Tommy Vext (wokal), John Boecklin (perkusja), Doc Coyle (gitara), Chris Cain (gitara rytmiczna), Kyle Konkiel (bas). Managerem grupy jest Zoltan Bathory z Five Finger Death Punch. Grupa w swojej twórczości łączy brutalne dźwięki z melodyjnymi brzmieniami.

Bad Wolves w Polsce zagrają 23 oraz 24 października 2018 roku wraz z kanadyjską grupą Three Days Grace.

Three Days Grace po ponad roku wracają do Polski. Tym razem przybywają, aby zaprezentować materiał z najnowszej płyty Outsider, która ujrzała światło dzienne w marcu tego roku. Singlem promującym krążek był utwór The Mountain.

Kanadyjska grupa Three Days Grace powstała w miasteczku Norwood w 1997 roku. Z pierwotnego składu zostało dwóch muzyków – Brad Walst i Neil Sanderson. Pierwszy album został wydany w 2003 roku i odniósł ogromny sukces. Został pokryty podwójną platyną w USA oraz pojedynczą w Kanadzie. To z tego krążka pochodzi najbardziej znany utwór zespołu, I Hate Everything About You. W ubiegłym roku grupa prezentowała materiał z albumu Human. Właśnie na tej płycie, w 2015 roku, Matt Walst zadebiutował jako nowy wokalista grupy. Zespół może się pochwalić aż trzynastoma singlami na szczycie listy Billboard Mainstream Rock Songs. Podobne osiągnięcie na swoim koncie ma zespół Van Helen.

Bilety na koncerty wciąż dostępne!
Przedsprzedaż – 99 zł
W dniu koncertu – 120 zł

Organizatorem wydarzeń jest Knock Out Productions.