“Pracuj albo głoduj” – Bacteryazz coverują T.Love!

Bacteryazz nagrało swoją ostrzejszą wersję “Pracuj albo głoduj”. Utwór wchodzi w skład kilkunastu T.Coverów, które wydawane są z okazji 35-lecia T.Love. 

Bacteryazz – “Pracuj albo głoduj”

O zespole

Bacteryazz to grupa z Koszalina uformowana w 2013 roku. Robią muzykę, którą można określić jako gitarową mieszankę grunge’u z rockiem, punkiem czy metalem. Na swoim koncie mają jedną epkę “Coś o czymś” (2013) i dwa longplaye “Za drzwiami” (2015) i “Nowy stan”(2017). W sierpniu 2015 roku otrzymali Nagrodę Specjalną podczas XIV In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie. W marcu 2016 roku Bacteryazz otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Koszalina za działalność w dziedzinie tworzenia, upowszechniania i ochrony kultury.

T.Covery

Akcja wyszła z inicjatywy zespołu T.Love, który w tym roku obchodzi 35-lecie. Ich covery są publikowane co miesiąc, a pod koniec roku pojawi się album zawierający każdy z nich. Wśród T.Coverów znajdują się już: „Frontline” Fisza i  Emade, „To wychowanie” Miuosha, „Outsider” Pidżamy Porno, „Dziewczyny” Ten Typ Mesa, „Autobusy i tramwaje” Organka, „Bóg” Dawida Podsiadły, „King”Katarzyny Nosowskiej, „Stokrotka” Kamila Bednarka i 5 elementu, „I Love You” Łąki Łan, „To Wychowanie” Grupy Mexyk, „Nie, nie, nie” Acid Drinkres, „Potrzebuję wczoraj” Tekno oraz „Warszawa” od Sokoła.

Grafika pochodzi z fanpage’a Bacteryazz na Facebooku.