Backstreet Boys wystąpią w Polsce!

Backstreet Boys
fot. materiały prasowe
Jeden z najpopularniejszych boysbandów kultury masowej, zespół Backstreet Boys w przyszłym roku wystąpi w Polsce. Muzycy w ramach trasy DNA World Tour zagrają 24 czerwca 2019 w hali COS Torwar w Warszawie.

Zespół rusza w swoją największą halową trasę koncertową od 18 lat. A okazje do tego są wyjątkowe. Po pierwsze w tym roku boysband obchodzi 25-lecie swojej działalności muzycznej. Natomiast drugim powodem do ruszenia w światowe tournée jest nowy album, który zostanie zaprezentowany już 25 stycznia 2019 roku. DNA to zarazem dziesiąty krążek amerykańskich muzyków. Pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo jest utwór Chances. Przypomnijmy, że ostatni występ Backstreet w Polsce miał miejsce przed czterema laty. Ówczesne koncerty w Warszawie i Gdańsku okazały się dla zespołu dużym sukcesem.

Backstreet – Chances
Gdzie kupić bilety?

Sprzedaż biletów rozpocznie się 16 listopada, o godzinie 15, za pośrednictwem portalu LiveNation.pl. Obecnie trwa przedsprzedaż, w której mogą wziąć udział zarejestrowani użytkownicy. Ceny biletów, choć wydają się być kosmiczne, z pewnością znajdą zadowalającą dla organizatorów liczbę nabywców. Miejsca siedzące na trybunach zostały wycenione na 450 zł, 370 zł i 240 zł. Z kolei miejsca stojące na 300 zł, a wejściówki VIP pozwalające obserwować występ spod samej sceny na 3300 zł i 2190 zł.

Backstreet Boys – Everybody (Backstreet’s Back)
Genialny debiut

Backstreet Boys założył w 1993 roku Lou Pearlmana. Debiutancki album studyjny, który ukazał się na rynku w 1996 roku, okazał się ogromnym sukcesem. Krążek zatytułowany Backstreet Boys uzyskał status złota, a także platyny w 38 krajach, sprzedając się łącznie w liczbie ponad dziesięciu milionów egzemplarzy na całym świecie. Również i kolejne wydawnictwa boysbandu okazywały się dużym sukcesem rozchodząc się na świecie w wielomilionowych egzemplarzach. Po powrocie Kevina Richardsona do zespołu w 2012 roku, Backstreet Boys, znowu nagrywa i koncertuje w pięcioosobowym składzie. Muzycy słyną także z widowiskowych występów, gromadząc podczas swoich koncertów prawdziwe tłumy fanów.

 

 

“Na raz” – debiutancki singiel Madeleen

“Na raz” – debiutancki singiel Madeleen

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o