Ariana Grande w Krakowie – jak zdobyć ostatnie bilety?

Ariana Grande w Krakowie – jak zdobyć ostatnie bilety?

ARIANA GRANDE w grudniu rozszerzyła swoją nadchodzącą trasę The Sweetener World Tour o Europę – ogłoszono 21 halowych występów, w tym jeden w Krakowie! Bilety na koncert Ariany w Polsce rozeszły się ekspresowym tempie tuż po ogłoszeniu koncertu. Jeśli jednak nie udało Wam się ich zdobyć – uspokajamy, w sprzedaży zostało jeszcze kilka wolnych wejściówek. Jak je zakupić i ile kosztują? Odpowiadamy poniżej.

Już niebawem…!

The Sweetener World Tour rozpoczyna się 18 marca w Albany w stanie Nowy Jork i do czerwca przemierzy całą Amerykę Północną, aby w sierpniu wyruszyć za Atlantyk. 19 sierpnia w Londynie, rozpocznie się Europejska część trasy koncertowej.

Sukces za sukcesem

Rok 2018 okazał się dla Ariany Grande bardzo udanym. Swoje pasmo sukcesów zakończyła  wyróżnieniem “Kobieta Roku” Billboardu i otrzymaniem nominacji do nagrody GRAMMY® Award w kategoriach “Najlepszy album wokalny Pop” za swój najnowszy krążek Sweetener i “Najlepszy popowy występ solowy” dla “God Is a Woman”.

Królowa popu?

Dzięki swojemu potężnemu wokalowi i zadziwiającej skali, Ariana Grande stała się w  jednym z najbardziej magnetycznych i konsekwentnie odnoszących ogromne sukcesy wykonawców muzyki pop.

25-latka na swoim koncie posiada trzy platynowe albumy – które przekroczyły 18 miliardów streamów, cztery nominacje do nagrody Grammy oraz wiele innych nagród i wyróżnień.

Co wiemy o nowym albumie Ariany Grande – Thank U, Next?

Co wiemy o nowym albumie Ariany Grande – Thank U, Next?

Jak zdobyć bilety na koncert w Krakowie?

W sprzedaży wciąż dostępne są bilety klasy Premium*. Można je zdobyć za pośrednictwem strony Live Nation. Minimalna jaką trzeba zapłacić za bilet to 599złtych zostało już zaledwie kilka – natomiast maksymalna cena jaką możemy zapłacić to 1324zł i tych biletów jest trochę więcej. Jedno jest pewne, jeśli nie chcecie przegapić koncertu – musicie jak najszybciej użyć swoich kart płatniczych. Liczy się każda chwila! Za kilka minut może się okazać, że stracicie ostatnią okazje aby kupić bilet.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o