Ariana Grande w Krakowie – jak zdobyć ostatnie bilety?

Ariana Grande w Krakowie – jak zdobyć ostatnie bilety?

ARIANA GRANDE w grudniu rozszerzyła swoją nadchodzącą trasę The Sweetener World Tour o Europę – ogłoszono 21 halowych występów, w tym jeden w Krakowie! Bilety na koncert Ariany w Polsce rozeszły się ekspresowym tempie tuż po ogłoszeniu koncertu. Jeśli jednak nie udało Wam się ich zdobyć – uspokajamy, w sprzedaży zostało jeszcze kilka wolnych wejściówek. Jak je zakupić i ile kosztują? Odpowiadamy poniżej.

Już niebawem…!

The Sweetener World Tour rozpoczyna się 18 marca w Albany w stanie Nowy Jork i do czerwca przemierzy całą Amerykę Północną, aby w sierpniu wyruszyć za Atlantyk. 19 sierpnia w Londynie, rozpocznie się Europejska część trasy koncertowej.

Sukces za sukcesem

Rok 2018 okazał się dla Ariany Grande bardzo udanym. Swoje pasmo sukcesów zakończyła  wyróżnieniem “Kobieta Roku” Billboardu i otrzymaniem nominacji do nagrody GRAMMY® Award w kategoriach “Najlepszy album wokalny Pop” za swój najnowszy krążek Sweetener i “Najlepszy popowy występ solowy” dla “God Is a Woman”.

Królowa popu?

Dzięki swojemu potężnemu wokalowi i zadziwiającej skali, Ariana Grande stała się w  jednym z najbardziej magnetycznych i konsekwentnie odnoszących ogromne sukcesy wykonawców muzyki pop.

25-latka na swoim koncie posiada trzy platynowe albumy – które przekroczyły 18 miliardów streamów, cztery nominacje do nagrody Grammy oraz wiele innych nagród i wyróżnień.

Co wiemy o nowym albumie Ariany Grande – Thank U, Next?

Co wiemy o nowym albumie Ariany Grande – Thank U, Next?

Jak zdobyć bilety na koncert w Krakowie?

W sprzedaży wciąż dostępne są bilety klasy Premium*. Można je zdobyć za pośrednictwem strony Live Nation. Minimalna jaką trzeba zapłacić za bilet to 599złtych zostało już zaledwie kilka – natomiast maksymalna cena jaką możemy zapłacić to 1324zł i tych biletów jest trochę więcej. Jedno jest pewne, jeśli nie chcecie przegapić koncertu – musicie jak najszybciej użyć swoich kart płatniczych. Liczy się każda chwila! Za kilka minut może się okazać, że stracicie ostatnią okazje aby kupić bilet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here