Acid Drinkers wystąpią w Underground Pub!

Acid Drinkers wystąpią w Underground Pub
fot. Materiały prasowe
Po niezwykle udanej pierwszej części trasy Verses Of Milk Reprise weterani z Acid Drinkers postanowili przedłużyć tournée także na rok 2019. W ramach drugiej części trasy Titus i spółka zaprezentują się między innymi w Tychach. Acid Drinkers wystąpią w Underground Pub!

Acid Drinkers wystąpią w Underground Pub już 26 stycznia 2019 roku. Grupa przedstawi publiczności specjalny set składający się z utworów znajdujących się na płytach Verses Of Steel oraz High Proof Cosmic Milk. Dlaczego Acidzi postanowili wyruszyć w trasę akurat z takim materiałem? Ano dlatego, że pierwsza z wyżej wymienionych płyt w 2018 świętowała swoje dziesięciolecie, a druga dwudziestolecie. Warto wspomnieć, że Verses Of Steel był jedynym krążkiem nagranym ze zmarłym w 2008 roku Aleksandrem “Olassem” Mendykiem. High Proof Cosmic Milk natomiast, to ostatnia płyta Acidów nagrana w składzie z Robertem “Litzą” Friedrichem. Obie płyty spotkały się z bardzo dobrym odbiorem ze strony krytyków muzycznych i pochodzą z nich takie petardy jak  Swallow the Needle, Rattlesnake Blues, The Rust That I Feed czy chociażby Human Bazooka. Otwarcie bramek o 18:00, początek koncertu planowany jest na 19:00.

Acid Drinkers wystąpią w Underground Pub – bilety, gdzie i za ile?

Wejściówki na tyski koncert kwasożłopów zakupić możecie między innymi za pośrednictwem takich portali jak biletyna.pl, Ticketmaster oraz Going. Cena pojedynczego biletu wynosi na chwile obecną 45 złotych. Możliwe będzie także zakupienie wejściówek w dniu koncertu. Koszt biletu podskoczy jednak wtedy do 50 złotych.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o