Muzyka

„A TRIP TO THE LIBRARY” W FILHARMONII OPOLSKIEJ [ZAPOWIEDŹ]

Po udanym powrocie do Opola cyklu Wieczór z musicale, przyszła pora na kolejny koncert. Odbędzie się on 9 grudnia 2017 roku, na scenie klubowej w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera.

Rozpoczęcie koncertu zaplanowane jest na godzinę 19:00. Swoje ulubione utwory z musicali inspirowanych literaturą światową zaśpiewają: Paulina GrochowskaMałgorzata Chruściel i Maciej Pawlak oraz Julia Dota i Vanessa Siwy – wokalistki wyróżnione w programie stypendialnym Marszałkowskie Talenty. Na fortepianie zagra Jacek Szwaj. W repertuarze znalazły się fragmenty takich spektakli, jak Tajemniczy ogród, Wicked, Porgy and Bess, Jane Eyre czy Ragtime. Nie obędzie się bez niespodzianek – specjalnie dla bibliofilów i fanów musicalu! 

Czy nie uważacie, że wycieczka do biblioteki jest świetnym pomysłem, zwłaszcza w szare, jesienne dni? Gorąco polecamy Wam ten koncert i życzymy niezapomnianych wrażeń.

BILETY

Bilety w cenie 30 zł. można kupić na stronie Bilety24.

Dorota Jurek

Pasjonuje ją teatr i muzyka do których ucieka w wolnych chwilach. Wielbicielka musicali. Kocha podróżować. Stała bywalczyni koncertów podczas których odkryła, że fotografia to coś co daje jej radość, siłę i napędza do życia. Ciągle spragniona nowych doznań i wyzwań, bezustannie planująca.
dorota.jurek@kulturalnemedia.pl ; https://www.instagram.com/trudnaruda

https://www.facebook.com/trudnarudafoto/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *