5’nizza wraca do Polski | Kraków, Warszawa, Wrocław

5'nizza
fot. Concert of 5'nizza band - "Reunion" in Moscow. June 5, 2015. / Wikimedia Commons

Zespół 5’nizza wystąpi w Polsce pod koniec kwietnia z solowymi koncertami w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu.

5’nizza to energetyczny duet z Ukrainy, który w pierwszej dekadzie XXI w. wielokrotnie koncertował w Polsce. W 2007 formacja zawiesiła działalność, ale w 2015 r. powróciła w wielkim stylu z nowym albumem. W 2016 roku zespół zagrał m.in. na wrocławskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. Krakowski koncert w Klubie Kwadrat zaplanowano na 23 kwietnia. Zapraszamy!

Stworzone od serca. Zespół 5’nizza – to muzyka stworzona od serca i dla serca. Nie ważne, gdzie chłopaki występują – w Polsce czy na ojczyźnie, sale zawsze są przesiąknięte ogromną ekscytacją. Tak było, jest i będzie.

🎟 Bilety na stronie: www.5nizza.pl lub w kasach Empik

Komunikat od organizatora w języku rosyjskim:

Группа 5’nizza в конце апреля выступит в Польше с сольными концертами в Кракове, Варшаве и Вроцлаве.

На концертах прозвучат как новые песни, так и те ранние сочинения — хочется называть их легендарными и эпохальными, только вот к их доброте, простоте и человечности напыщенные эпитеты не клеятся.

Сделано с душой. Группа 5’nizza — это музыка, сделанная с душой и для души. Не важно, где выступают ребята — в Польше или на родине, в залах всегда ажиотаж. Так было, есть и будет, сколько бы лет они ни играли.

🎟 Билеты на сайте: www.5nizza.pl lub либо в кассах Empik

5’nizza w Krakowie

5’nizza to ukraiński zespół muzyczny powstały w 2000 roku w Charkowie, łączący różne style muzyczne – od reggae, przez rock czy folk. Duet należał do Stowarzyszenia Wdoch, które promowało młodych artystów. Muzycy przerwali współpracę w 2007 roku, a ich pożegnalne koncerty odbyły się wówczas w warszawskim klubie Stodoła i krakowskim klubie Studio.

5’nizza w Polsce

23.04.2020 – Kraków, Klub Kwadrat

24.04.2020 – Warszawa, Klub Stodoła 

25.04.2020 – Wrocław, A2 – Centrum Koncertowe