2CELLOS ZNOWU W POLSCE!

Przystojni, młodzi, muzykalni, a do tego porywają tłumy! Mowa o słoweńsko-chorwackim duecie 2Cellos, który po tegorocznym sukcesie koncertu w Polsce, po raz drugi przyjedzie do naszego kraju. Warto przypomnieć, że na koncert w Warszawie wszystkie bilety zostały sprzedane zaledwie w ciągu miesiąca.

Po niesamowitym sukcesie listopadowego koncertu w Warszawie 2Cellos ponownie zagrają w Polsce. Tym razem wystąpią 18 maja w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie i dzień później w TAURON Arenie Kraków. To będą niezwykle energetyczne widowiska w towarzystwie największych hitów muzyki filmowej, rockowej, popowej, a nawet metalowej.

18.05.2018 – GDAŃSK (Ergo Arena)
19.05.2018 – KRAKÓW (Tauron Arena Kraków)

Bilety na oba koncerty będzie można nabywać od piątku, 22 grudnia, od godziny 10:00 poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Organizatorem wydarzeń jest agencja Prestige MJM.

Luka Sulic i Stjepan Hauser są wykształconymi muzykami klasycznymi – mistrzami wiolonczeli. Tak, tak – mistrzami, bo każdy z nich wiele razy brał udział w poważnych konkursach instrumentalnych o randze światowej. I znali się właśnie z nich; wiedzieli, jak rozwijają się ich kariery. Dzisiaj wspominają, że zanim postanowili połączyć siły, grali „klasyczną muzykę dla babć”. Wszystko zmieniło się, gdy w 2011 roku nagrali we własnej aranżacji przebój Michaela Jacksona „Smooth Criminal” i wrzucili go na YouTube.

W ciągu sześciu lat 2Cellos nagrali cztery płyty z wielkimi utworami, ale udowodnili przy okazji, że kawałki, które dobrze znamy, mogą zabrzmieć inaczej, ale niezwykle ciekawie.