11. Polski Top Wszech Czasów już 2 maja

Już  2 maja w godz. 9:00-21:00 odbędzie się kolejna edycja Polskiego Topu Wszech Czasów. Zabawa ma charakter cykliczny i jest odpowiedzią na bardzo dużą popularność Trójkowego Topu Wszech Czasów, który odbywa się każdorazowo 1 stycznia. Choć zimą rozbrzmiewają największe przeboje wykonawców z całego świata, wiosną możemy posłuchać naszych ukochanych i jakże bliskich polskich szlagierów.

Polski Top Wszech Czasów to audycja, która po raz pierwszy pojawiło się w Polskim Radio Trójka w 1994r. Jest to okazja do przypomnienia sobie utworów, które dla nas Polaków są i były ważne. Z pewnością niemałą przyjemność sprawi słuchaczom śpiewania piosenek w ojczystym języku kiedy to wracają z majówki, grillują ze znajomymi, albo po prostu robią cokolwiek.

Głosowanie

O tym, które przeboje znajdą się w pierwszej setce decydujemy my – słuchacze. Tegoroczne głosowanie rozpoczęło się 2 marca i trwało do 27 kwietnia do godz. 12:00. Można było wybrać 50 ulubionych piosenek. Wyniki plebiscytu poznamy już 2 maja!

Faworyci

Jakie utwory mają największe szanse na wygraną? Tego oczywiście nie można stwierdzić na pewno, jednak co roku na najwyższych pozycjach sytuują się Autobiografia (zwycięzca w roku 2017), Dziwny jest ten świat, Nie pytaj mnie o Polskę, Kocham wolność czy Biała flaga.

Koniecznie sprawdźcie i spotkajcie się z nami na falach Programu Trzeciego Polskiego Radia. A nuż Królowa Nauk ze statystyką na czele sprawi nam niespodziankę.

Kto poprowadzi Polski Top Wszech Czasów?

Usłyszymy te same głosy co w styczniu.

9:05-12:00 – Piotr Metz
12:05-15:00 – Piotr Stelmach
15:05 – 18:00 – Piotr Baron
18:05 – 21:00 – Marek Niedźwiedzki

materiały foto
Polski Top Wszech Czasów – prowadzący: Piotr Baron, Piotr Stelmach, Marek Niedźwiedzki i Piotr Metz . Źródło: polskieradio.pl