“Sztylet ślubny” już w księgarniach! [PREMIERA + FRAGMENT]

Wydawnictwo Papierowy Księżyc ponownie rozpieszcza – od 28 marca dostępny do kupienia jest drugi tom trylogii zapoczątkowanej przez “Sztylet rodowy” – “Sztylet ślubny”. 

O książce: 

Kupiecka córka Mila Kotowienko powraca!

“Sztylet ślubny” to długo wyczekiwana przez czytelników kontynuacja pierwszej części trylogii Aleksandry Rudej, “Sztyletu rodowego”.

Królewskim posłańcom udało się uniknąć śmierci, więc cała drużyna zmierza do spokojnego miejsca, w którym mogłaby zająć się lizaniem ran. Wkrótce okazuje się jednak, że na spokój nie mają co liczyć. Kapitan wciąż poszukuje zaginionej narzeczonej, uzdrowiciel ma pełne ręce roboty, a zakochany troll jest… no cóż, zakochany. Mila jednak opiera się względom Dranisza i liczy, że nie będzie musiała przy okazji zdradzić swojej największej tajemnicy.

Tylko jak utrzymać w sekrecie prawdę o sobie, skoro kolejne tarapaty wymagają od dziewczyny sięgnięcia po moc sztyletu? Na dodatek wokół jak na złość pojawia się coraz więcej niechcianych adoratorów.

Nowe tajemnice, nowi wrogowie, dużo magii i humoru – powieść Aleksandry Rudej to humorystyczne fantasy najwyższej próby.

PRZEJDŹ NA KOLEJNĄ STRONĘ, BY PRZECZYTAĆ FRAGMENT KSIĄŻKI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here