Przyciągnij miłość – Agnieszka Przybysz [zapowiedź]

Przyciągnij miłość

Na początku września w księgarniach pojawi się wznowienie poradnika Przyciągnij miłość, dotyczącego budowania relacji. Książka ma pomóc wszystkim Polkom i Polakom odnaleźć szczęście w miłości.

Agnieszka Przybysz, autorka książki Przyciągnij miłość, ma za sobą wieloletnią karierę coachingową. Swoją wiedzę i umiejętności wielokrotnie przelewała już na papier, tworząc mniej lub bardziej udane pozycje dotyczące “przyciągania” pieniędzy, sukcesów i tym podobnych (jak na przykład w książce Kobieca moc). Tym razem autorka postanowiła pokazać nam jak przyciągnąć miłość, wznawiając poszerzoną edycję książki.

Przyciągnij miłość

Książka ma być opartą na prawdziwych historiach podróżą w świat związków. Spojrzeniem zarówno męskimi, jak i kobiecymi oczami na seks, namiętność i pożądanie, sekrety randkowania oraz wszelkie fakty i mity dotyczące wzajemnych relacji. Jak chlubnie oznajmia wszem i wobec autorka, książkę odróżnia od innych tego typu pozycji fakt, że pisana jest z “polskiej” perspektywy i osadzona w “polskich” realiach. No cóż, zapowiada się ciekawie!

Książka ukaże się początkiem września nakładem wydawnictwa Nowa Proza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o