Fałszywy Pocałunek – KONKURS

fałszywy

Kulturalne Media oraz Wydawnictwo Initium zapraszają na konkurs!

Nagrodą w naszym konkursie są trzy egzemplarze książki Fałszywy pocałunek autorstwa Mary E. Pearson, pierwszej powieści z cyklu Kroniki Ocalałych

O książce słów parę:

Główna bohaterka − księżniczka Lia − jest pierwszą córką domu Morrighanów, królestwa przesiąkniętego tradycją, poczuciem obowiązku i opowieściami o minionym świecie. W dniu swojego ślubu ucieka, uchylając się od swej roli – pragnie wyjść za mąż z miłości, a nie w celu zapewnienia sojuszu politycznego. Ścigana przez licznych łowców, znajduje schronienie w odległej wsi, gdzie rozpoczyna nowe życie. Gdy do wioski przybywa dwóch przystojnych nieznajomych, w Lii rodzi się nadzieja. Nie wie, że jeden z nich jest  odtrąconym księciem, a drugi to zabójca. Wszędzie czai się podstęp. Lia jest bliska odkrycia niebezpiecznych tajemnic i jednocześnie odkrywa, że się zakochuje.

Wielowątkowość, tajemnica, zgrabnie wykreowana intryga, a wszystko to na tle odmiennych kulturowo narodów i różnorodnych pejzaży.

Warto też dodać, że Fałszywy pocałunek dostał nominację do tytułu Książki Roku 2017 w kategorii Młodzieżowa Fantastyka w plebiscycie portalu Lubimyczytac.pl.

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Aby jeden z egzemplarzy wpadł w wasze ręce, wystarczy, że krótko napiszecie, z czym kojarzą Wam się Kulturalne Media. 

Spośród autorów najciekawszych odpowiedzi wylosujemy trzech zwycięzców.

Wyniki konkursu

Egzemplarze Fałszywego Pocałunku trafiają do: Natalii L oraz Anii Anii, zwycięzcą serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w przyszłych konkursach!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage’a Kulturalne Media Literatura oraz zaproszenia znajomych do zabawy! Każdy ma szansę na wygraną!

Regulamin konkursu

  1. Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media (dalej portal), a sponsorem wydawnictwo Initium.
  2. W konkursie może wziąć udział każdy internauta, który w czasie od 09.02 do 17.02 br. odpowie na pytanie konkursowe w komentarzu do tego wpisu.
  3. Spośród uczestników konkursu redaktorzy portalu wylosują 3 zwycięskie osoby.
  4. Na stronie konkursu w dniu 18 lutego br. pojawi się rozwiązanie konkursu i dodatkowe informacje dla zwycięzców.
  5. W polu „email” należy umieścić adres, za pośrednictwem którego redaktorzy portalu skontaktują się z uczestnikiem w razie wygranej.
  6. Jeden uczestnik może udzielić tylko jednej odpowiedzi.
  7. Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych celem nadesłania wygranej.

fałszywy