“Czerwony Pająk” Katarzyny Bondy coraz bliżej!

Katarzyna Bonda zyskała wielką popularność dzięki serii “Czterech żywiołów Saszy Załuskiej”, która zaczyna pojawiać się nawet za granicą. Czwarta i niestety już ostatnia część “Czerwony Pająk” ma się pojawić dopiero w 2018 roku. Dla tych, którzy już mają przeczytane wszystkie części będzie to długie oczekiwanie na premierę. Jednakże dla tych, którzy mają za sobą dopiero przeczytaną jedną lub dwie części będzie to okazja do nadrobienia zaległości.  Niżej przedstawiamy dla was okładkę “Czerwonego Pająka”, którą ukazała dla swoich czytelników sama autorka.

Katarzyna Bonda "Czerwony Pająk"

 

 

O autorce

Książka Katarzyny Bondy “Okularnik” została nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Kryminał sensacja Thriller.

Zadebiutowała w 2007 roku powieścią kryminalną “Sprawa Niny Frank”, nominowaną do Nagrody Wielkiego Kalibru. Jest to pierwsza część cyklu przygód Huberta Meyera, detektywa i pierwszego książkowego profilera w polskiej literaturze kryminalnej.
W 2008 roku wydała “Polskie morderczynie” oraz “Zbrodnię niedoskonałą” napisaną wspólnie z komisarzem Bogdanem Lachem. W 2010 roku wydała kolejną powieść kryminalną o policyjnym profilerze – “Tylko martwi nie kłamią”. Z wykształcenia jest dziennikarką – pracowała m.in. w “Super Expressie”, “Newsweeku”, “Wprost”, a obecnie współpracuje jako freelancer z wieloma tytułami prasowymi.

 

 

 

 

źródło obrazka głównego: http://czarnobialaiwkolorze.bloog.pl/id,355945020,title,KATARZYNA-BONDA-CZERWONY-PAJAK,index.html
źródło opisu: http://lubimyczytac.pl/autor/14572/katarzyna-bonda
źródło zdjęcia: http://jarzebina22.blog.pl/2014/07/31/katarzyna-bonda-pochlaniacz/