Wygraj dwa egzemplarze książki “Czerwony Parasol”!

Kulturalne Media oraz wydawnictwo Initium zapraszają na konkurs. Lubicie kryminały, thrillery i pełną napięcia akcję? Wasza biblioteczka ma okazję powiększyć się o “Czerwony Parasol” – tytuł, który z pewnością przypadnie Wam do gustu.


Do wygrania są dwa egzemplarze Czerwonego Parasola – po jednym dla każdego spośród dwóch zwycięzców. 

Jak wygrać?

 • Wyobraźcie sobie, że macie za zadanie napisać swój własny kryminał. Następnie napiszcie, w jakim polskim mieście – i dlaczego akurat w nim – miałby się on dziać? Od industrialnych i zimnych ulic po wiktoriańskie alejki – nasze miasta mają wiele do zaoferowania.
 • Wasz komentarz musi znaleźć się pod niniejszym wpisem na stronie.
 • Spośród wszystkich zainteresowanych wytypujemy dwoje zwycięzców, którzy popiszą się największą kreatywnością.
 • Czas nadsyłania Waszych pomysłów mija 11 marca 2018 roku – o godzinie 19:00.
Chcielibyście wiedzieć coś więcej na temat książki, którą możecie zdobyć? Oto fragment naszej recenzji:

(…) recenzowana książka to zaskakująco dojrzała i ciekawa lektura.

Jej podwalinami są wycieki akt KGB, które w epoce Wikileaks, mass mediów i innych piewców odtajnionej prawdy stają się równie powszechne, co broszury informacyjne wciskane nam na ulicach co większych miast. Na podstawie tych prawdziwych danych powstaje historia organizacji Czerwony Parasol – „nieco” mafijnego ugrupowania byłych członków wyżej wspomnianego KGB. To o nią ociera się główna bohaterka… (…)

(…) …której rys jest niepokojąco znajomy. Oto mamy 18-letnią Tatianę, dobrze wychowaną, inteligentną, wysportowaną i lubianą nastolatkę – która w niedługim czasie po naszym rozpoczęciu lektury jest świadkiem masakry własnej rodziny.

Tylko ona uchodzi z życiem i – kierując się wskazówkami kochanego tatusia – musi spakować ukryte manatki i uciekać w te pędy. Z dala od tajnych służb i z dala od czarnej chmury, która rozpostarła się nad jej nadszarpniętą psychiką.

Akcja książki kieruje nas w objęcia tytułowej grupy, która pomaga głównej bohaterce w kolejnych etapach ucieczki i konfrontacji ze sprawcami mordu jej bliskich.”

Regulamin konkursu

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wygraj dwa egzemplarze książki Czerwony Parasol”.
 2. Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media (dalej portal), a sponsorem – wydawnictwo Initium.
 3. Konkurs trwa od 20 II do 11 III 2018 roku (do godziny 19:00).
 4. Uczestnikiem konkursu może być każdy internauta, który w czasie od 20 II do 11 III 2018 roku (do godziny 19:00) udzieli odpowiedź na pytanie konkursowe.
 5. Nagrodami w konkursie są: dwa egzemplarze książki Czerwony Parasol – po jednym dla każdego spośród dwóch zwycięzców.
 6. Zdobywcami nagród w Konkursie są Uczestnicy, których odpowiedzi okażą się najciekawsze, najbardziej kreatywne i zdobędą największe uznanie wśród redakcji.
 7. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową 15 marca 2018 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here