Bramy światłości tom 2 [Info]

Już niedługo nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się kolejna część Cyklu Anielskiego Mai Lidii Kossakowskiej! Drugi tom Bram światłości będzie miał swoją premierę 15 lutego. Wydawnictwo już teraz uchyla rąbka tajemnicy i zapowiada, o czym będzie książka.

Nikt z naszych nie zostaje sam w potrzebie. Nigdy. Naprawdę, nigdy. 

Strefa Poza Czasem nie jest przyjemnym miejscem. Jest przerażająca i śmiertelnie groźna, nawet dla odwiecznych Świetlistych. Boleśnie przekonuje się o tym Daimon, którego istnienie zawisło na włosku. Cena za ratunek będzie wyjątkowo bolesna i wysoka.
Wielka ekspedycja badawcza Królestwa, pod przewodnictwem Seredy, przemierza dzikie pustkowia Strefy w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów Światłości. Jednak wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd. Jednocześnie rozgrywane za kulisami wyprawy starcie między Daimionem a Marutą pociąga za sobą coraz więcej ofiar.

Na Razjela, pozostawionego na tronie Głębi także czyha coraz więcej niebezpieczeństw. Sprzymierzenie sił wydaje się jedyną szansą na zapanowanie nad wszechogarniającym chaosem. Asmodeusz wyrusza z misją ratunkową.

Bo nasi w potrzebie, a naszych nie zostawiamy nigdy. Naprawdę, nigdy.

 

bramy światłości
Drugi tom “Bram światłości” ukaże się w księgarniach już 15 lutego.

 

Bramy światłości: tom 2 to już szósta część Cyklu Anielskiego Mai Lidii Kossakowskiej, za który autorka otrzymała nagrodę Złotego Kota i cztery nominacje do Nagrody im. Janusza Zajdla.

Poprzednie tomy cyklu:

  1. Żarna niebios – zbiór opowiadań
  2. Siewca wiatru
  3. Zbieracz burz (tom 1)
  4. Zbieracz burz (tom 2)
  5. Bramy światłości (tom 1)

 


Informacja prasowa od wydawcy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here